Перейти до основного вмісту

Грайливий літній макіяж у пастельних тонах

Насолоджуйтеся літніми фестивалями сповна з барвистим макіяжем від Catrice Літо, повне барв і музики. Це те, на що багато хто з нас з нетерпінням чекає весь рік. Цього року спробуйте засяяти на фестивалях із грайливим і барвистим макіяжем від Catrice!

Обличчя

Нанесіть тональний крем True Skin Hydrating Foundation рівномірно на все обличчя. Для досягнення природного ефекту пензликом нанесіть рум'яна на яблучка щік і розтушуйте їх у напрямку до скронь. Хайлайтер у поєднанні з бронзером і рум'янами чудово підкреслить контури обличчя. Нанісши невелику кількість хайлайтера на ділянку чола або над верхньою губою, ви досягнете додаткового сяючого ефекту.

Очі

Наша палетка тіней для повік Pro Hint of Mint Slim Eyeshadow Palette здійснить усі ваші мрії про пастельний макіяж. Незалежно від того, чи потрібно вам створити природний денний образ або ефектний макіяж із яскравими кольорами, ця палетка гарантує ідеальний результат. Щоб природно підняти контури очей, нанесіть світло-коричневі тіні в складку повік і розтушуйте їх у напрямку до скронь. Потім продовжіть лінію очей, намалювавши коричневу лінію тінями з палетки. Завершити весь образ можна більш яскравим кольором на повіках, що забезпечить витончений, але водночас грайливий ефект.

Губи

За допомогою помади ви досягнете ефекту наповнених і зволожених губ. Якщо ви хочете, щоб вона протрималася дуже довго, спочатку використайте контурний олівець. Ви також можете нанести кілька легких шарів помади, а її залишки після нанесення на губи промокніть серветкою.