Перейти до основного вмісту

Розбита лялька

Готуєтеся до незабутньої вечірки на Геловін? Спробуйте цей милий і водночас страшний образ й перетворіться на ефектну вінтажну ляльку. Для цього вам знадобиться лише кілька продуктів, а бренд Barry M підкаже, як саме це зробити!

1-й крок

Почнімо з тональної основи. Порцелянова шкіра з рівним тоном – це неодмінний атрибут справді лялькового личка. З цим завданням успішно впорається тональний крем Fresh Face. Рівномірно нанесіть його на обличчя пензликом, спонжем або пальцями.

2-й крок

Дрібні недоліки на шкірі приховайте за допомогою коректора Fresh Face. Візьміть продукт на один або два відтінки світліший за ваш тон шкіри й нанесіть його під очі для освітлення.

3-й крок

Тепер настав час погратися з контурами обличчя. За допомогою пудри або контурного олівця окресліть вилиці, лінію підборіддя й скроні, а також контури носа й підборіддя.

4-й крок

Тепер перейдіть до очей. В образі ляльки вони відіграють культову роль і мають бути ефектними. Наша мета – підкреслити їх і збільшити! Спочатку підфарбуйте складку повіки світло-рожевими тінями. Основну увагу приділіть зовнішньому куточку ока.

5-й крок

На наступному етапі додайте очам яскравості! Нанесіть темніші рожеві тіні на зовнішній куточок біля лінії росту вій, щоб зробити макіяж насиченішим, а очі виразнішими.

6-й крок

І не забудьте про шиммерінг. Нанесіть на рухому повіку світлі тіні з металевими блискітками, аби ваші очі загадково сяяли, справляючи казкове враження.

7-й крок

А тепер трохи збільшимо очі візуально. Допоможе простий трюк. Проведіть чорною підводкою видовжену лінію в стилі котячих очей на верхній повіці, а на нижній зробіть стрілку на кілька міліметрів нижче від краю ока й домалюйте на ній штрихами виразні вії.

8-й крок

Пам'ятаєте, як всі ми в дитинстві милувалися дивовижними ляльками, які вміли кліпати? Такі вії, як у них, потрібні й нам! Наклейте накладні вії Faux Mink за допомогою клею для вій і дайте їм підсохнути.

Barry M Faux Mink

Barry M Faux Mink

штучні вії

330грн
Немає в наявності

9-й крок

І ось «родзинка» нашого образу! Чорною підводкою намалюйте на лобі й на щоці тріщину. Будьте уважні до деталей. Плавно наносьте лінії, граючись із товщиною кожної рисочки.

10-й крок

За допомогою гри світла й тіні додайте образу реальності! Візьміть коричневі нейтральні тіні й обведіть тріщину, щоб надати їй більш рельєфного вигляду.

11-й крок

Макіяж майже готовий! Тепер за допомогою сміливої рожевої помади надайте губам соковитості. Нею ж можна злегка підфарбувати «яблучка» щік.