Перейти до основного вмісту

Пікантний гарбузовий макіяж 🎃

Настала осінь, а з нею і всі її барви. Цього року на Геловін ви можете начарувати на своєму обличчі трохи іншу усмішку. Про що йдеться? Ми говоримо про моторошний гарбуз. Спробуйте цей образ на Геловін і ви! Саме для вас ми підготували покрокову інструкцію!

1-й крок

Нанесіть на складку повік тіні теплого відтінку й потягніть їх угору, щоб створити ефект котячих очей.

2-й крок

Над ними нанесіть помаранчеві тіні та злегка розтушуйте їх у напрямку до брів.

3-й крок

На внутрішній лінії нижніх вій і біля коренів верхніх вій намалюйте чорну лінію.

4-й крок

Розтушуйте підводку, використовуючи два відтінки тіней для повік, які ви нанесли раніше.

5-й крок

Додайте віям об’єму за допомогою туші.

6-й крок

Потім за допомогою чорної підводки, яку ви використовували для очей, проведіть лінію під вилицями аж до губ. Спочатку можна скористатися підводкою для очей нюдового відтінку.)

7-й крок

Повторіть процедуру симетрично з іншого боку.

8-й крок

Намалюйте лінію вертикально по центру губ і з’єднайте лінії під вилицями з губами.

9-й крок

Намалюйте поперек губ риски, щоб позначити зуби. Не забувайте про симетрію, зокрема правої та лівої сторін, а також про нижню й верхню частини «усмішки» гарбуза. Лінії не повинні виходити за межі, бути занадто довгими або короткими.

10-й крок

Розтушуйте на губах чорну підводку для додаткової глибини, а потім окресліть контури рідкою підводкою. Це допоможе створити рельєф.

11-й крок

Відтініть вилиці чорними тінями для повік. Цей крок додасть обличчю пластичності й більш вираженого 3D-ефекту.

12-й крок

Злегка розтушуйте теплі помаранчеві тіні під вилицями. Так ви пом'якшите враження від темних тонів і створите переконливіший «гарбузовий» образ.

13-й крок

У напрямку від краю брів нагору нанесіть трохи чорних тіней і розтушуйте, щоб намалювати похмурі зморшки. Вони не повинні бути сильно вираженими, скоріше — димчастими.

14-й крок

Нанесення чорних тіней на губи (або найтемнішої помади) й помаранчевих тіней між окремими зубами гарбуза вам допоможе довершити ваш гарбузовий образ! Також добре підійдуть різні відтінки олівців для губ або очей, якими можна додатково пофарбувати окремі зуби для досягнення потрібного відтінку. А як щодо ледь помітних веснянок навколо носа? Їх можна створити за допомогою рідкої підводки. Як вам результат? Скоріше милий чи все-таки страшний? У кожному разі воно того варте!