Перейти до основного вмісту

Манікюр до Дня святого Валентина: пристрасні червоні сердечка

Як показати, що ми готові до романтики з ніг до голови? За допомогою тематичного манікюру, звісно! Для тих, хто хоче трошки поекспериментувати, пропонуємо одразу дві ідеї для творчості. Вас цікавлять витончені візерунки чи «кігтики», здатні миттєво пробудити пристрасть?

КРОК 1

Нанесіть тонкий шар базового покриття на очищений і знежирений ніготь. Так ваш манікюр протримається довше, а натуральний ніготь буде більш захищеним. Дайте лаку ретельно висохнути, щоб полегшити подальшу роботу.

КРОК 2

Нанесіть два тонких шари «безбарвного» лаку на ніготь, не забувши нафарбувати й зворотний бік краю нігтьової пластини. Порада: що рідший лак, то менше він буде відшаровуватися. До того ж він набагато швидше висохне.

КРОК 3

Червоним лаком зробіть два кружечки на кінчику нігтя, щоб вийшло серце. Перевага цього варіанту полягає в тому, що вам не знадобляться додаткові інструменти, достатньо стандартного пензлика.

КРОК 4

Повторіть операцію на всіх пальцях.

КРОК 5

Закріпіть манікюр фінішним покриттям і дайте йому як слід висохнути. Це гарантує не лише максимальну стійкість, а й ідеальний блиск.