Перейти до основного вмісту

Романтичний образ на День Святого Валентина

Якщо ви хочете відчувати себе немов на червоній доріжці, ми підготували для вас інструкцію зі створення ідеального святкового образу. Вам знадобляться всього чотири засоби й навіть не доведеться виходити з дому!

КРОК № 1:

Основа будь-якого макіяжу, який повинен триматися весь день і всю ніч, – це якісний тональний крем. True Match від L'Oréal Paris зволожує шкіру протягом усього дня й забезпечує ідеальне покриття з природним фінішем. Він стане чудовим супутником під час будь-якої особливої події й у повсякденному житті. Нанесіть його губкою або пензликом і добре розподіліть по шкірі.

КРОК № 2:

Невід'ємною частиною цього образу є виразні очі. Вам буде достатньо зволожувальної помади Color Riche, яка завдяки кремовій формулі ідеально підходить у якості тіней для повік. Для природно окреслених брів скористайтеся ультратонким олівцем Skinny Definer, яким можна зробити найтонші штрихи. З іншого боку він має пензлик для розподілу пігменту для досягнення природного ефекту.

КРОК № 3:

Наступний крок – виразні вії. Вам більше не потрібно проводити декілька годин у салоні, щоб отримати професійний результат. Нові туші для вій ProXXL від L'Oréal Paris замінять популярні салонні процедури – подовження, надання об'єму й підкручування. Спробуєте обрати? Якщо ви хочете додати погляду додаткової інтенсивності, обведіть очі чорною підводкою. Підводка-маркер Micro-Fine liner має надтонкий кінчик для промальовування навіть найтонших ліній, а завдяки унікальній технології змішування чорнила вона не висихає.

КРОК № 4:

Чуттєві губи – це вишенька на торті. Досягти такого ефекту вам знову ж таки допоможе багатофункціональна помада Color Riche. Використайте той же відтінок, що й для повік. Це ідеально доповнить весь образ і надасть йому вишуканості.