Перейти до основного вмісту

Створіть образ готичної королеви

Шукаєте натхнення для цьогорічного Геловіну? Потрібен сміливий образ, над яким не доведеться довго чаклувати? Цей простий туторіал допоможе вам з легкістю перетворитися на готичну королеву. Просто додайте трохи чорного одягу й гайда на вечірку!

КРОК 2

Виберіть свій улюблений нетрадиційний відтінок тіней (ми обрали фіолетовий) і нанесіть його на повіки. Кремові тіні краще наносити безпосередньо пальцями. Їх можна навіть нашаровувати. Все залежить від того, наскільки інтенсивний відтінок ви хочете отримати.

КРОК 3

За допомогою лайнеру з гострим кінчиком наведіть тоненькі контури. Використовуйте чорний лайнер. Не бійтеся почати від самого носа й дійти аж до брів, адже таким чином ви створите справді ефектний макіяж. Розфарбуйте контури відповідно до власного настрою. Можете обрати ще більш сміливі форми, ніж ми!

КРОК 4

Останнім штрихом стане чорна туш. Для справді драматичного вау-ефекту ми рекомендуємо наносити туш шарами, доки ви не будете задоволені інтенсивністю свого погляду!

КРОК 5

Що б це була за готична королева без неймовірно виразної помади? Оберіть свою улюблену темну помаду, щоб довершити сміливий геловінський образ! Щасливого Геловіну!