Перейти до основного вмісту

Halloween look: Spooky neon night

Ми підготували для вас інструкцію створення геловінського образу, у якому ви гарантовано сяятиме на кожній вечірці. Його можна створити за допомогою трьох кольорів і точних пензлів Real Techniques.

1-й крок

Вирівняйте тон шкіри за допомогою пензлика для макіяжу й улюбленого тонального крему.

2-й крок

За допомогою меншого круглого пензля і крем-фарби окресліть форму макіяжу — риси черепа. Крім того, білий колір в основі посилить неонову ілюзію.

3-й крок

За допомогою пензля для розтушовування тіней для повік RT310 із набору Everyday Essentials нанесіть на ескіз неоново-рожеві тіні та профарбуйте його деталі.

4-й крок

Використовуйте менший компактніший пензель для найтемніших чорних тіней, щоб нанести їх на внутрішню частину черепа та створити враження більшої глибини.

5-й крок

Використовуючи точний пензлик для підводки, виділіть риси черепа, які ви намалювали на початку.

6-й крок

Таким же чином продовжуйте наносити макіяж на очі. Спочатку скористайтеся більшим пензлем для розтушовування, щоб створити рожеву тінь.

7-й крок

За допомогою меншого плаского пензлика нанесіть чорні тіні на всю рухому повіку, щоб очі гармонійно доповнювали макіяж обличчя.

8-й крок

На оці, яке є частиною черепа, намалюйте білу лінію, що облямує очну ямку.

9-й крок

Приховайте недоліки під очима за допомогою коректора та спонжа, який допоможе вам краще контролювати нанесення макіяжу.

10-й крок

На завершення косим пензлем підкресліть брови, які ідеально доповнять виразні очі. Доповніть образ темною або повністю чорною помадою, щоб губи гармоніювали з усім макіяжем.