Перейти до основного вмісту

Топ-10 секретів краси на 2023 рік: Класти палець у рота, прати наволочки, не відмовлятися від фена!

28.12.2022

Iva Davies

Читання на 4 хвилини

Зубна паста від прищів, кокосова олія замість крему, відбілювання шкіри лимоном... Ці бабусині секрети вже, напевно, набили оскому. Пропонуємо десятку значно цікавіших, які зроблять вас неперевершеними в новому році!

Соціальні мережі рясніють революційними новинками й порадами про те, як доглядати за шкірою, тілом і волоссям. На жаль, чимало з цих чудових маленьких хитрощів губляться на звалищі історії. Проте ми маємо перевірені часом поради, які дійсно працюють!

1. SPF – основа всього

Так, ми кажемо це постійно й всюди. Адже якщо щодня не змащувати обличчя кремом із SPF 50 (незалежно від того, сонце надворі чи завірюха), інші зусилля з догляду будуть марними, й ви ніколи не досягнете таких результатів, які отримаєте за умови регулярного щоденного використання крему з захисним фактором.

2. Не вмивайтеся гарячою водою

Але ж це так приємно! Проте не дуже добре для шкіри. На жаль. Гаряча вода надмірно сушить обличчя й позбавляє шкіру необхідних їй жирів. Тож якщо ви не хочете мати червону, пересушену й сверблячу шкіру, станьте спиною до струменя гарячої води.

3. Чистий пензлик, чиста шкіра

Скажіть чесно: коли ви востаннє мили пензлики для макіяжу? Не пригадуєте? Тоді це точно на часі. Ви ж не хочете, щоб по вашому обличчю човгали брудні щетинки, повні бактерій. Тому пензлі слід мити не рідше одного разу на тиждень. Для чищення можна використовувати м'який шампунь, жовчне мило або спеціальний очищувач для пензлів.

4. Виперіть подушку

Якщо ви спите, як сфінкс, не рухаючись, вітаємо, далі можете не читати. Якщо ваша улюблена поза – на боці або животі, тоді, вочевидь, ваша шкіра регулярно контактує з залишками засобів для волосся, кремів, відмерлими клітинами. Не подобається це чути? Тоді періть наволочку не рідше двох разів на тиждень.

5. Не бійтеся сушити волосся феном

Але ж він його псує! Насправді це не так. Якщо не сушити волосся якісним феном хоча б біля коренів, шкіра голови впріватиме й навіть може потерпати від свербежу або лупи. Звичайно, при цьому потрібно використовувати термозахист

Найкращі помічники

6. Не торкайтеся обличчя

Брудні щітки, брудна подушка, а тепер – брудні руки. Ні тому, ні іншому не місце біля обличчя. Підпираєте рукою підборіддя, читаючи електронні листи? Чи уважно, ще й за допомогою пальців, розглядаєте ті величезні пори у ворожому світлі ліфта? Припиніть негайно! Якщо ж таки необхідно розібратися з якимось прищем, ретельно вимийте руки й скористайтеся носовичком. В інших ситуаціях намагайтеся не торкатися свого обличчя. А від ручок малюків тримайте його взагалі якнайдалі.

7. Просуньте палець крізь губи

Любите яскраві помади й щоразу ретельно промальовуєте й фарбуєте губи? Так? Тож, напевно, вам доводиться помічати сліди помади на зубах впродовж дня. Аби цього не сталося, достатньо вдатися до маленьких хитрощів. Засуньте палець у рота, обхопіть його губами, а потім витягніть. Надлишки помади залишаться на пальці й більше не прилипатимуть до зубів.

8. Мінімальний арсенал

Краса йде зсередини, але коли ви не зовсім у тонусі, знадобиться трошки допомоги. Рівний тон шкіри завдяки тональному крему, доглянуті бровирум'яна й підкручені й нафарбовані відмінною тушшю вії. Спробуйте й побачите, як зміниться не лише ваш настрій, а й самопочуття!

9. Пора до косметолога? Так, але...

Косметологічні процедури дарують шкірі багато корисного. Вони її розгладжують, зміцнюють, наповнюють сяйвом, зволожують, а ви в цей час відпочиваєте. Але якщо ви не дотримуєтеся послідовного щоденного ранкового й вечірнього ритуалу догляду за собою, відвідування косметолога раз на шість тижнів проблемам не зарадить. Тож не забувайте про сумлінний догляд вдома й насолоджуйтеся салонними косметичними процедурами як доповненням. 

10. У вас закінчилася пінка для гоління? Скористайтеся кондиціонером

Здогадуєтеся, про що ми? Буває, що конче потрібно швидко поголити ноги перед побаченням або вечіркою, а ви не можете вичавити ні краплі рідини з тюбика піни для гоління. Не відмовляйтеся від своїх планів. Скористайтеся кондиціонером. Його консистенція допомагає бритві або бритвеному станку легко ковзати шкірою й забезпечує гладеньке гоління.

Що вам точно потрібно

А ви маєте свої власні секрети краси? Поділіться з нами!