Перейти до основного вмісту

5 порад для ідеального макіяжу очей, який протримається цілу добу

15.05.2023

Iva Davies

Читання на 3 хвилини

З цілого обличчя зазвичай найважче нафарбувати саме очі. Нанесення тіней, пігментів і підводок – це справжнє мистецтво, якому візажисти вчаться роками. Тож ми зібрали найважливіші поради для бездоганного макіяжу очей, який справді протримається весь день.

Нанести тіні якось та й вміє кожен. Але навчитися наносити їх правильно не так вже й просто. Що ж зробити, щоб вони трималися цілий день? Щоб вони сяяли навіть після ночі танців? Перегляньте 5 наших порад!

1.Без пензлів нікуди

Коли вам робить макіяж професіонал, він точно не фарбує вам очі пальцями, а використовує на 100 % якісні пензлі. Так-так, на жаль, ви не можете ідеально розтушувати тіні без відповідного пензлика (а ще краще трьох). Додайте у свою косметичку кілька чудових пензликів для очей, і ви побачите, що ваш макіяж буде лягати значно краще.

2. Основа основ

Вам вдається ідеально розтушувати тіні, але вони розмазуються за кілька годин і мають вже не настільки гарний вигляд? Мабуть, ви знехтували підготовчим етапом. Якщо ваша повіка не має зайвого блиску, достатньо просто нанести на неї консилер, а потім пудру

Завдяки цим маніпуляціям тіні для повік будуть наноситися значно краще й триматимуться довше. Якщо цього замало, скористайтеся спеціальною основою під тіні для повік. Тільки будьте обережні й використайте зовсім невелику кількість основи, інакше може виникнути повністю протилежна ситуація, і тіні будуть буквально всюди.

Що однозначно варто придбати?

3. Дивіться вперед

Молоді й пружні повіки – це абсолютний плюс. Закриваєте око, наносите продукт туди, куди потрібно, відкриваєте око й бачите, що все залишилося на своєму місці. Але якщо у вас дещо обвисла шкіра або запалі очі, то весь макіяж може просто «зникнути» при відкриванні ока. 

Тому найкраще наносити макіяж на відкритому оці – стрілку, контур... Так одразу видно, де потрібно розтушувати тіні, або як нанести підводку, щоб стрілка була спрямована під правильним кутом. 

4. Сяйво, як від зірок на небі

Ваші очі мають втомлений вигляд? Або ж ви проплакали всю ніч? А може, ви повернулися з гучної вечірки аж під ранок і хочете виглядати, ніби добре виспалися? Тоді ця порада саме для вас. Нанесіть дуже світлі тілесні тіні на повіку, на яку ви вже нанесли консилер і пудру. 

Будь-які тіні, які ви використаєте після цього, будуть більш інтенсивними й сповнять ваш погляд сяйвом. На внутрішню частину нижньої повіки нанесіть олівець для очей білого або тілесного кольору. Це візуально збільшить очі, замаскує почервоніння та видимі ознаки втоми.

5. Щипці всім і кожній

Усі ми знаємо, що підкручування вій щипцями справді відкриває очі. Але ми маємо для вас ще одну маленьку пораду. Якщо ви думаєте, що вже достатньо підкрутили вії, поверніть зап’ястя від себе й щосили натискайте. При цьому не відкривайте щипці, просто послабте їх і збільште натиск. Ви побачите, що навіть із короткими віями можна творити справжні дива. І, звичайно, не забувайте про кілька шарів туші для вій

Без чого неможливо обійтися?

Спробуєте? Дуже радимо. Бо це справді працює для макіяжу очей.