Перейти до основного вмісту

А чи знаєте Ви, що фарба для волосся може бути корисною?

18.09.2013

Notino

Читання на 3 хвилини

А чи знаєте Ви, що фарба для волосся може бути корисною?

Ви мрієте про барву, яка ідеально фарбує волосся без жодних пошкоджень та неприємного запаху? Спробуйте ексклюзивну фарбу для волосся з нової серії Olia від Garnier, яка представляє революцію у фарбуванні волосся в домашніх умовах! Нова технологія фарб для волосся Garnier Olia ODS (Oil Delivery System) заснована на природних оліях.

Вишукана гама відтінків приємно здивує Вас своєю шовковистою кремовою структурою, яка при нанесенні не капає та не стікає, а завдяки квітковому аромату перетворить процес фарбування у справжнє задоволення. Квіткові олійки, проникаючі всередину волосся, живлять та покращують його стан, завдяки цьому фарба має властивості маски!
Сила природних олій фарб Olia повністю змінила процес фарбування. Унікальна технологія, яка має 22 патенти, не містить аміак, замінений лужним компонентом МЕА, так як аміак, який міститься в інших фарбах для волосся подразнює шкіру голови, пошкоджує волосся та має неприємний запах.


При використанні фарб Garnier Olia ця проблема зникне! Квіткові олії камелії, соняшника, пасифлори та пінника лугового у високих концентраціях не лише дарують насичений колір, еластичність та блиск, але й живлять волосся, забезпечують 100% зафарбовування сивини, залишаючи вишуканий квітковий аромат. Вміст олій у фарбі становить 60%! Garnier Olia пропонує 25 багатих та виразних відтінків, які подарують Вашому волоссю глибокий колір, наповнений блиском та переливами.
Ви можете обрати з семи світлих та яскравих відтінків блонд, з двох - червоних, з восьми насичених та багатих відтінків для шатенок, одного відтінку спокусливого фіолетового та трьох відтінки інтенсивного чорного кольору - інтенсивний догляд за волоссям!

Фарби Olia покращують стан волосся. Олії у складі фарби живлять та захищають волосяне волокно, огортаючи кожну волосину ззовні та з середини, таким чином зміцнюючи його структуру та забезпечуючи яскравий глибокий колір, наповнений блиском та переливами. Olia - нові враження під час фарбування в домашніх умовах! Фарба завдяки однорідній структурі не буде скапувати, не пошкодить волосся та залишить приємний квітковий аромат.