Перейти до основного вмісту

Як позбавитись целюліту?

17.05.2013

Notino

Читання на 4 хвилини

Як позбавитись целюліту?

На даний час від целюліту страждає великий відсоток жінок. Виникнення целюліту спричинене нагромадженням жирової тканини та підшкірної клітковини. Причин так називаємої апельсинової шкіри існує дуже багато. Це можуть бути генетичні фактори, малорухливий спосіб життя, неправильне харчування, порушення питного режиму. Також поява целюліту спричинена вживанням алкоголю, курінням та, навіть, забрудненням навколишнього середовища. Слід зазначити, що однією з частих причин можуть бути гормональні порушення. Повністю позбутися целюліту неможливо, але існує багато різноманітних способів за допомогою яких ваша шкіра стане більш гладкою і пружною.

Зміна харчування

Важливу роль у дієті проти целюліту відіграють овочі, фрукти та збалансований питний режим. Також позитивно вплине вживання продуктів з низьким вмістом жирів та високим вмістом клітковини. Вони не перевантажать ваш організм і ви зможете працювати на сто відсотків. З фруктів найбільш підходять ягоди (малина, чорниця та полуниця), також корисно вживати екзотичне манго або банани, які покращують кровообіг та сприяють виведенню надлишкової води. Для ефективної боротьби необхідно обмежити вживання напівфабрикатів, солодкої води, кави та алкоголю.

Регулярні заняття спортом

В основі даного способу боротьби з целюлітом лежить використання методів, які сприяють ефективному кровопостачанню та видаленню продуктів життєдіяльності, в результаті чого зникнуть небажанні відкладення жиру. Дуже важливо включити в свою щоденну гімнастику силові вправи з акцентом на проблемні зони. Ідеально підійде біг, ходьба, їзда на велосипеді, танці, які чудово зміцнять м’язи, особливо в області сідниць, на животі та ногах.

Масаж

Ви можете досягти позитивних результатів у боротьбі з целюлітом завдяки регулярному масажу, який здатний підвищити циркуляцію крові та лімфи. Масажуйте проблемні ділянки за допомогою спеціального пристрою круговими рухами у напрямку до серця. Завдяки цьому стан шкіри покращиться, вона стане більш пружною. Разом з масажем можна використовувати контрастний душ, що також покращить кровообіг.

Креми проти целюліту

Корисним може бути нанесення спеціальних засобів, які направлені на боротьбу з целюлітом. Наприклад, дуже гарний ефект можна отримати, використовуючи креми, гелі або зміцнююче молочко марки Biotherm, яке містить унікальні активні речовини, які сприяють відновленню еластичності шкіри. Серед них – екстракти кофеїну, женьшеню або гінго. До ефективних продуктів проти целюліту належать розгладжуючі креми від Vichy. Ці засоби містять унікальну формулу, до складу якої входить чистий кофеїн в концентрації 5% та ліпоцидін - речовини, які допомагають в боротьбі з целюлітом. Чистий кофеїн, який міститься в кремі, ефективно сприяє спалюванню жирів. Ліпоцидін стимулює синтез протеїнів, які позитивно впливають на процес зменшення жирових відкладень під час дієти. Рекомендуємо також спробувати засоби від Shiseido, до складу яких входить грейпфрутове та персикове масло, які в свою чергу сприяють виділенню адреналіну, завдяки чому зменшуються жирові відкладення. Крем необхідно використовувати 2 рази в день разом з масажем вражених ділянок. Найкращого ефекту можна досягти використовуючи його у комбінації з розслаблюючими ваннами або пілінгом. При дотриманні цих рекомендацій прояви целюліту за місяць можуть зменшитись на 80%.