Перейти до основного вмісту

Шукаєте пораду щодо стильного аксесуару й найароматнішого подарунка? Ми підібрали для вас 12 найкращих ароматизаторів для дому

02.12.2022

Notino

Читання на 4 хвилини

Ароматизатори для дому вже давно перестали бути просто ароматами. З нейтралізаторів запаху й помічників під час романтичного вечора вони перетворилися на повноцінні дизайнерські аксесуари! Свічка й аромалампа вже давно стали одними з найрозкішніших подарунків, які можна придбати і які порадують кожного. Які ж з них найкращі?

Для мамусі чи бабусі 

Як ощасливити ваших жінок і підібрати практичний, проте не позбавлений індивідуальних ноток подарунок, який водночас скаже: «Я тебе люблю!»? Це не завжди просте завдання... Було до цього часу. Ароматизатори для дому – саме такий подарунок. Вам так не здається? Якщо ви шукаєте дрібничку на додаток до основного подарунка й не хочете витрачати багато грошей, тоді вибирайте подарунковий набір з аромалампою й запасними наповнювачами. Аромалампа є чудовим вибором передусім тому, що вона служитиме роками як гарний аксесуар у вашому домі. Все, що залишиться робити, це час від часу докуповувати наповнювачі відповідно до свого настрою. 

Для любителів класичних свічок ви знайдете безліч гарних наборів зі стриманим дизайном і різними ароматами. 

Якщо ви шукаєте щось для любителів ароматерапії й ефірних олій, будь-яка свічка не підійде. Таких, скоріше за все, в них повно вдома. Як щодо ультразвукового аромадифузора? Аромадифузор не лише зробить ваш дім затишнішим завдяки приємному, стриманому аромату. Він також здатен постійно зволожувати повітря. А ще у нас є дифузори, що випромінюють світло для релаксації чи працюють за принципом хромотерапії, тобто кольоротерапії. Простий і стильний дизайн дифузорів, безсумнівно, пасуватиме практично до будь-якого інтер'єру. 

Найкращий подарунок для мамусі чи бабусі

Для коханої, подруги або сестри 

Ви не звикли дарувати надмірно великі подарунки, але все-одно шукаєте щось, що передасть ваші почуття? Це зовсім не проблема. На упаковці багатьох свічок вже написані красиві побажання. Навіщо метафори, коли можна сказати все прямо? Якщо ви хочете сказати своїй половинці, що ви відчуваєте, або натякнути своїй подрузі, що ви б хотіли бачити її частіше й вона вам необхідна – свічка зробить це за вас. Якщо ви шукаєте ідеальний подарунок для коханої, у якої вже й так повен дім свічок, вам потрібно піднятися на рівень вище. Зверніть свою увагу на розкішний подарунковий набір або каталітичну лампу. 

Подаруйте свічку

Для чоловіка всього вашого життя 

Безумовно, хлопці також оцінять стильні ароматизатори для дому. Треба лиш підібрати аромат під їхній стиль... Словом, як і для будь-кого. Можливо, аромадифузор з приємним деревно-тютюновим ароматом буде саме тим, що припаде йому до вподоби,  незалежно від того, йдеться про вашого хлопця чи брата, який щойно переїхав у власну квартиру. Стриманий колір є також надійним вибором. Шукаєте подарунок для татуся? Придбайте аромадифузор зі зволожувачем повітря – він точно порадує його. Навіть якщо ваш тато спочатку буде з подивом дивитися на невідомий пристрій, поясніть йому, що це позбавляє сухості в горлі, алергії й навіть сухості шкіри та позитивно впливає на дихання загалом.

Якщо ви шукаєте подарунок для хлопця й хочете подарувати йому щось гаряче, навіть якщо при цьому не буде горіти ґніт, гарним рішенням може стати свічка з досить промовистим написом. Ви точно впевнені, що ароматизатор для дому не підійде? Як щодо ароматизатора в машину? Це річ, яка гарантовано викличе посмішку на обличчі будь-кого! Такий ароматизатор може бути вашим запасним варіантом або, навпаки, першим вибором, якщо поруч з вами фанат авто. 

Топ-подарунки для ваших чоловіків

Залишається всього одне питання: який з ароматизаторів для дому ви врешті-решт оберете?