Перейти до основного вмісту

Парфуми Lacoste – для успішних та елегантних чоловіків

20.07.2012

Notino

Читання на 5 хвилин

Парфуми Lacoste – для успішних та елегантних чоловіків

Розкішний одяг, взуття, годинник, парфуми та ін. – ось, що сьогодні представляє марка Lacoste. Фірму Lacoste було засновано 1933 р. відомим французьким тенісистом Рене Лакост (René Lacoste), котрий сприяв тому, що марка Lacoste і сьогодні асоціюється з малим зеленим крокодилом, який є символом цієї марки.

В наступних рядках ви дізнаєтеся про чоловічі парфуми Lacoste, в яких ми допоможемо вам вибрати той тип парфумів, котрий підходить саме вам.

Lacoste Eau de Lacoste L. 12.12. Blanc

Lacoste Eau de lacoste L.12.12. Blanc призначений для спортивних чоловіків. Цей свіжий аромат приховує у собі відтінок елегантності та легкості, котрий може стати ідеальним вибором для використання в спекотні літні дні. Це довготривалий аромат із вмістом кедру, грейпфруту та туберози.

Lacoste Eau de Lacoste L. 12.12. Verte

Lacoste Eau de Lacoste L. 12.12. Verte це свіжий аромат, чия краса полягає передусім в простоті та легкості. Цей аромат пасує, насамперед, спортивним чоловікам, котрі оцінять запах цитрусу у поєднанні з лавандою, фіалкою та нотками дерева. Заспокійлива композиція, яка підходить усім віковим категоріям.

Lacoste Eau de Lacoste L. 12.12. Blue

Lacoste Eau de Lacoste L.12.12. Blue представляє інтенсивні враження у вигляді цитрусового аромату, котрий поєднується з м’ятою та шавлією. Ця композиція, яка нагадує аромат лісу, зачарує вас своєю легкістю та свіжістю. Lacoste Eau de Lacoste L.12.12. Blue – це ідеальний вибір для чоловіків усіх вікових категорій, котрі ведуть активний спосіб життя.

Lacoste Essential

Lacoste Essential це приємний, невимушений та стійкий аромат, котрий завдяки своїй легкості та простоті призначений для щоденного користування. Lacoste Essential –ідеальний вибір для успішних та енергійних чоловіків, які віддають перевагу цитрусовим ароматам.


Lacoste Challenge

Lacoste Challenge - приємний аромат, призначений для молодих та енергійних чоловіків, котрим подобається елегантність та стиль. Це оригінальний свіжий аромат з легким відтінком перцю, котрий є правильним вибором всіх чоловіків, які не бояться бути в центрі уваги. Цей інтенсивний та унікальний аромат потішить кожного сучасного чоловіка.

Lacoste Red

Lacoste Red - унікальний та насамперед незвичний аромат, в якому поєднуються ноти зеленого яблука та рідкісних дерев. Аромат створено для молодих та активних чоловіків, котрі оцінять легкий та ніжний аромат прянощів. Призначений для щоденного користування.

Lacoste Challange Re/Fresh

Якщо ви віддаєте перевагу виразнішим та свіжим ароматам, Lacoste Challange Re/Fresh безсумнівно те, що вам потрібно. Цей оригінальний аромат – поєднання кардамону, берези та розмарину і завдяки легкому відтінку прянощів, чудово пасує всім чоловікам будь-якого віку.

Lacoste Essential Sport

Якщо ви належите до прихильників спорту, тоді вам точно сподобається Lacoste Essential Sport. Цей унікальний аромат популярний насамперед завдяки своїй свіжості, яка викликає відчуття свободи та легкості. Lacoste Essential Sport - досконале поєднання спортивного духу та елегантності, котрі оцінять енергійні чоловіки.

Lacoste Pour Homme

Lacoste Pour Homme - приємний класичний аромат призначений для чоловіків середнього віку, котрі хочуть підкреслити свій шарм. Цей солодший чоловічий аромат з відтінками ванілі по своїй суті ненав’язливий, тому чудово підходить для щоденного користування.

Lacoste Elegance

Як видно із самої назви, Lacoste Elegance, аромат призначений для елегантних та успішних чоловіків, котрі прагнуть підкреслити свою мужність. Цей, злегка східний, аромат - ідеальний вибір для впевнених у собі чоловіків будь-якого віку. Lacoste Elegance - яскравий аромат, котрий підкреслить ваш шарм.

Lacoste Booster

Lacoste Booster - свіжий, ніжний аромат, котрий ідеально пасує для спортивних чоловіків. Це життєвий аромат, в якому поєднуються відтінки апельсину, перцевої м’яти та свіжого грейпфруту. Іншим складником аромату є чілі, завдяки якому аромат отримує приємний яскравий відтінок. Lacoste Booster підходить для спортивної діяльності та щоденного використання.

Lacoste Original Men

Lacoste Original Men - приємний аромат з фруктовими відтінками, котрі поєднується з п’янким запахом лаванди, що утворює унікальну комбінацію сповнену енергієб. Цей незвичайний та оригінальний аромат призначений для активних та енергійних чоловіків, котрі прагнуть привернути увагу.