Перейти до основного вмісту

Лікті або зона декольте. Про які ще місця ми любимо забувати?

19.02.2024

Jana Krajco

Читання на 4 хвилини

Наше обличчя і волосся можуть почуватися розпещеними мазунчиками, для яких ми ретельно підбираємо правильні засоби догляду й виконуємо кожну їхню забаганку. Натомість іншим частинам тіла зазвичай щастить менше – під час щоденного догляду ми рідко звертаємо на них увагу. Досить сподіватися, що «вони якось самі» – час подбати про себе з голови до п’ят у буквальному сенсі.

Шия і зона декольте

Намагаєтеся всіляко перехитрити природу й приховати (принаймні, на вигляд) зайві роки? Тоді переконайтеся, що ваша шия і зона декольте їх зрадницьки не виказують. Адже зморшки й обвисання шкіри стосуються і цих ділянок. А позаяк шкіра тут тонша, ніжніша й має менше сальних залоз у порівнянні з іншими частинами тіла, вона є ще чутливішою до сонячних променів й інших впливів довкілля. 

Отже, під час очищення, зволоження і відлущування шкіри обличчя варто подовжити зону догляду в напрямку донизу. А якщо час від часу доповнювати догляд за шиєю та зоною декольте чимось додатковим, наприклад, маскою або масажем, ви неодмінно побачите зміни на краще. 

Коліна й лікті

Ми знаємо, що це найсухіші частини тіла, але все одно ігноруємо їх. Лікті й коліна – це місця, де нашарування відмерлих клітин шкіри найтовщі, тому перше завдання зрозуміле – попрощатися з ними за допомогою ретельного пілінгу для тіла, масажуючи й шліфуючи цю ділянку протягом щонайменше тридцяти секунд. Потім додайте щедру дозу зволожувального крему або молочка. І точно не зашкодить, якщо ви будете згадувати про лікті щоразу, коли змащуватимете руки

Подбайте про інтенсивне зволоження

Пахви

Ми їх депілюємо й голимо, наносимо шари дезодоранту або антиперспіранту, ще й тремо під час миття. Пахвам із нами доводиться нелегко. Що ми можемо для них зробити? Щоденне очищення – очевидна річ. Завжди використовуйте гель, теплу воду й гострі леза для максимально дбайливого гоління. 

Приблизно раз на тиждень не забувайте про пілінг пахв (так, тут теж накопичуються відмерлі клітини шкіри й бруд) і винагороджуйте їх за терплячість належним зволоженням. Пахви потребують пілінгу не так часто, як інші частини тіла – достатньо одного-двох разів на тиждень. 

Спина

Те, що ми не можемо до неї дотягнутися, нас не виправдовує. На додачу до поту й відмерлих клітин шкіри на неї часто потрапляють залишки косметики для волосся або лупа. Тож озбройтеся щіткою або мочалкою з довгим руків’ям і наступного разу під час приймання душу підставте спину під струмені першою. Серед іншого, це допоможе запобігти утворенню акне. А що стосується зволоження і живлення, то ваша спина подякує за те, що інколи ви довірятимете її вправним рукам масажистів і їхнім оліям

Побалуйте пілінгом усе тіло

Сідниці

Якщо ви вже розібралися зі спиною, опускайтеся ще нижче. Усі ми хочемо мати щільну й пружну шкіру на сідницях, але, поклавши руку на серце, мало для цього робимо. Окрім фізичних вправ, може допомогти регулярний пілінг, а також доцільно спробувати dry brushing – розтирання шкіри сухою щіткою. Кругові рухи й лагідність – запорука успіху. Ця процедура посилить циркуляцію крові й дасть целюліту зрозуміти, що йому тут не раді. Досягти успіху в боротьбі з целюлітом можна й за допомогою спеціальних кремів. Не забувайте змащувати сідниці ущільнювальним кремом після кожного приймання душу або ванни.

Стопи

Якщо ви не робите регулярний педикюр, тоді хоча б спробуйте час від часу влаштовувати своїм стопам невеличке оздоровче спа в домашніх умовах. Занурте ноги в теплу воду на 15-20 хвилин. Додайте ароматичну олію, щоб зробити це заняття ще приємнішим. Потім візьміть пемзу й почніть видаляти суху, затверділу шкіру стоп. Електрична пилка для п’ят і стоп значно полегшить вам роботу. Чудовим духмяним помічником стане також скраб для ніг. Завершіть процедуру ретельним витиранням стоп насухо й нанесіть на них достатню кількість зволожувального крему для ніг.

Подбайте про свої стопи

Ну як, вам вдалося достукатися до своєї совісті, як це зробили ми, та зглянутися на занедбані частини тіла? Не зволікайте з доглядом, вони на нього заслуговують!