Перейти до основного вмісту

Наш проєкт «MAKE SPF YOUR BFF»: чому потрібно щодня користуватися засобами з SPF?

20.04.2023

Iva Davies

Читання на 3 хвилини

Отже, ви користуєтеся кремом із захисним фактором SPF? Можна глянути на нього? Не користуєтесь? А чому ні? Адже SPF – це справжнє маленьке диво в тюбику. На жаль, мало хто використовує крем із SPF за його цільовим призначенням.

І оскільки ми піклуємося про вас, ми вирішили детально розглянути питання здорового перебування на сонці в нашому проєкті «MAKE SPF YOUR BFF». Ми розповімо вам, ЧОМУ сонцезахисні креми мають бути частиною вашого щоденного догляду, порадимо, ЯК ними найкраще користуватися, ЯКІ з них вам найбільше підходять і для ЧОГО саме вони призначені.

Якщо ви хочете, щоб ваша шкіра обличчя й тіла залишалася молодою (й здоровою) якомога довше, тоді вам варто зробити SPF своїм найкращим другом. І користуватися ним не тільки влітку, коли інтенсивно світить сонечко, але й упродовж цілого року навіть у похмуру погоду. 

Чому SPF крем має бути щоденним найкращим другом для вашої шкіри?

  • Він допомагає уповільнити процеси старіння, адже надмірне опромінення незахищеної шкіри сонячними променями спричиняє пошкодження її клітин, руйнування еластину й колагену. Шкідливий вплив сонячного випромінювання призводить до передчасного старіння шкіри, появи пігментних плям і зморшок. 
  • Засіб із SPF знижує ризик виникнення раку шкіри – чи знаєте ви, що рак шкіри є однією з найпоширеніших злоякісних пухлин? 
  • Сонцезахисний крем вирівнює тон шкіри – протягом життя на шкірі можуть з’являтися різні види гіперпігментації. Це може бути мелазма, спричинена гормональними змінами, наприклад, під час вагітності, або ж темні рубці постакне. Крем із захисним фактором SPF запобігає прогресуванню потемніння шкіри.
  • Він також захищає шкіру від опіків, які можуть спричинити потоншення шкіри, набряки або свербіж. А дуже сильні сонячні опіки можуть призвести до утворення пухирів, які у свою чергу здатні прискорити розвиток раку шкіри. Як і повторні сонячні опіки.
  • Крем із SPF допомагає зберегти загальне здоров’я шкіри – основні протеїни шкіри (кератин, еластин і колаген) дбають про її здоров'я й красу. Використання крему із захисним фактором SPF ефективно захищає ці протеїни.

Креми з SPF, які вам сподобаються

Попросіть своїх близьких і друзів нагадувати вам кожні кілька годин, що настав час повторно нанести сонцезахисний засіб або ж посидіти в тіні деякий час. Проте зрозуміло, що одного лише сонцезахисного крему недостатньо. Жодних відмовок на кшталт «достатньо вранці, й усе». 

Почніть носити капелюхи й сонцезахисні окуляри щоразу, коли ви перебуваєте на сонці. А якщо ви хочете побути наодинці або ж їдете у відпустку одні, спробуйте завантажити на свій мобільний телефон застосунок, який буде автоматично нагадувати вам про необхідність нанесення сонцезахисного крему. Ми любимо застосунок Reapply. А хизування найтемнішою засмагою залиште іншим. Тому що ви тепер знаєте набагато більше.

На вас чекає щось цікавеньке! Наступного разу ми розглянемо типи ультрафіолетового випромінювання і їхній вплив на шкіру обличчя й тіла.