Перейти до основного вмісту

Знижки до 30 % у Чорну п’ятницю потішать вас і Святого Миколая. Ми допоможемо вам із вибором!

13.11.2023

Jana Potuznik

Читання на 3 хвилини

Найвигідніші ціни цього року. Чорна п’ятниця вже тут, а разом із нею знижки до 30 %! Завдяки цьому ви нарешті зможете здійснити свої мрії про нові аромати, культові бренди декоративної косметики або ідеальний догляд за тілом. Час летить швидко, тож ви можете полегшити роботу Святому Миколаю та насолоджуватися купівлею подарунків, знаючи, що добре заощадили!

Чорна п’ятниця для чудових зимових свят 

Чорна п’ятниця – культове свято для всіх любителів шопінгу. І це справді чудова нагода для тих, хто хоче «розумно робити покупки», а також вирішити питання новорічних подарунків ще до початку передсвяткової метушні в крамницях та онлайн-магазинах. Жодного стресу, жодних черг або натовпів, які бувають у магазинах в останню хвилину перед святами. 

Скористатися Чорною п’ятницею для новорічного та різдвяного шопінгу означає повніший кошик за ті самі гроші й легше отримання безкоштовної доставки.

Чорна п’ятниця для здійснення мрій 

Якщо ви давно ходите по магазинах і досі приносите додому лише пробники культових ароматів або абсолютних новинок парфумерії, Чорна п’ятниця – це найкраща нагода виконати своє бажання і нарешті придбати омріяні парфуми

Ви знаєте, що ваша мама, подруга чи близька людина мріє про один із цих ароматів? Потіште їх також! Зі знижками до 30 % це того варте! До речі, ви вже бачили подарункові набори? Або знаєте про можливість вигравіювати на парфумах особисті побажання, імена чи присвяти?

Порадуйте себе чудовим ароматом

Чорна п’ятниця для неймовірної краси 

Придивляєтесь до нової туші для вій, хочете відкрити для себе культові палетки або шукаєте ідеальну помаду? Перш ніж покласти в мішок Миколаю декоративну косметику (зі знижкою до 30 % у Чорну п’ятницю), подивіться у Віртуальне дзеркало – застосунок, який ви можете завантажити або спробувати онлайн. Він покаже, як вам пасуватиме ця нова краса.

Чорна п’ятниця для здоров’я та догляду за тілом 

Коли йдеться про красу, зверніть особливу увагу на косметику для тіла, передусім на догляд, який піклується про вашу красу зсередини. Біологічно активні добавки або здорове харчування стали хітом в останні роки, оскільки ми дедалі більше розуміємо, наскільки важливо всебічно піклуватися про себе. Не кажучи вже про спортивний інвентар або смарт-годинники, які подбають про вашу чудову фізичну форму.

Подарунок під ялинку для всіх і кожного

Чорна п’ятниця для шанувальників технологій 

Навіть якщо ви вже маєте щось із подібних «іграшок», Чорна п’ятниця допоможе Миколаю і в цьому випадку. У нашому асортименті є високотехнологічні гаджети, для купівлі яких, можливо, довелось би деякий час заощаджувати, а от завдяки Чорній п’ятниці вам не доведеться цього робити!

Вас можуть зацікавити звукові зубні щіткипристрої для очищення обличчяепілятори або станки для гоління. Звісно, не можна забувати також про еротичні іграшки! Певна річ, кожну жінку потішить і новий технологічний фен або щипці для волосся. Деякі з мобільним застосунком, деякі без. Але все це зі знижками до 30 %, що викличе не тільки радість, а й цілий шквал емоцій і захопливих усмішок під час цьогорічного передсвяткового шопінгу на Чорну п’ятницю!

Топ-подарунки для неї та для нього

Отож, ви вже визначились із вашим списком бажань? І, можливо, варто швидше дізнатися, чи всі ваші близькі вже написали листа Миколаю?