Перейти до основного вмісту

Чудовий секс у День святого Валентина? Забудьте про дику природу, спробуйте повільну тантру!

14.02.2023

Jana Potuznik

Читання на 5 хвилин

Тантра огорнута багатьма міфами. Настільки, що здається недосяжною для простих смертних. Однак якщо ви відкинете всі упередження й спробуєте її, ви навчитеся не поспішати й по-справжньому відчувати свого партнера та власне тіло, а також отримаєте неймовірно сильні й глибокі відчуття. Часто навіть без безпосереднього сексуального контакту. Ви готові до зовсім іншого сексу в День святого Валентина?

1. Вимкніть світло, запаліть свічки

Тантра любить повільність, інтимність, можливість відокремитися від звичного світу. Справжній тантричний зв'язок неможливо відчути, стоячи у ванній, або під час швидкого контакту в автомобілі. «Не потрібні широкі жести, як-от розкішна вечеря чи великий букет троянд. І просто заборонено намагатися встигнути все й відразу», – каже Даніела Торп, лекторка з інтимної близькості для пар, яка працює в Чехії й Норвегії. 

Що для цього дійсно потрібно, так це тиша, вимкнені мобільні телефони, усвідомлене бажання дарувати одне одному увагу й любов. Ідеально підійдуть світло від свічок, ароматичні палички або олії в аромалампі, а також музика чилаут або спеціальні ремікси для тантри (вони теж існують). 

Так ви створите відповідну атмосферу для інтимного злиття. «При цьому під інтимом ми не обов’язково маємо на увазі сексуальний контакт. Інтим у концепції тантри означає міжособистісну близькість, готовність буквально повністю оголитися перед самим собою, прийняти себе й партнера в обопільній людяності, фізичній і душевній красі. Бажання бути разом і сприймати одне одного», – продовжує Даніела Торп. 

Допоможіть створити інтимну атмосферу

2. Насолоджуйтесь кожною миттю

Оскільки тантра нікуди не поспішає, не рахує оргазми й не ставить лайки в соцмережах, ви будете насолоджуватися нею навіть після довгого й напруженого дня. Тантра не має ні амбіцій, ні цілей. Вона любить процес, забуття й відсутність поспіху. 

Тому варто починати з дуже простих «вправ», під час яких, перш ніж взагалі доторкнутися одне до одного, ви сідаєте голі або стаєте навколішки одне навпроти одного й просто дивитеся один одному в очі, не кажучи ні слова, щоб налаштуватися на потрібний лад. Ви стежите за власним диханням і диханням партнера, намагаючись повністю розслабитися. 

3. Дотиків ніколи не буває достатньо

Тантра обожнює дотики. Але тільки не власницькі. Чи грубі. Але й не поверхневі. Вона любить повільність, процес, дослідження. Її вчення каже, що треба поважати те, що люблять чоловіки, й те, що люблять жінки. Тому, коли чоловік робить масаж своїй жінці, не варто починати відразу з ерогенних зон – слід крок за кроком дозволити жінці відчути все своє тіло. Спину. Ноги. Живіт. Плечі. На першому етапі, якщо чоловік відмовиться від дотиків до грудей і промежини, він завоює набагато більшу довіру жінки й дозволить їй розслабитися. 

«Так ви проявите повагу до жіночого тіла, до жіночої духовності й сексуальності. Особливо якщо в результаті жінка зможе відкинути сумніви щодо себе, свого тіла й дійсно довіриться чоловіку та дозволить доторкатися до неї. Без очікувань. Без жодного остраху за своє тіло. Тому що тантра дуже чуйно ставиться до жінки», – каже Даніела Торп.

Найкращі ідеї для тантричного масажу

4. З повагою до різної реакції на збудження 

Дотики ніжні, повільні. Повторюються й повертаються. Торкатися можна руками, пір’їнкою, м’яким шарфом... спробуйте різні реакції на різні подразники. Знову ж таки, нікуди не поспішаючи. Навіть не обов'язково, щоб усе закінчилося сексом. Те, як жінка поступово налаштовується, викликає зовсім інший тип збудження. Ба більше – зовсім інший тип оргазму. 

І навпаки, масаж, який дружина робить чоловіку своїми руками, практично відразу можна розпочати з доторків до найбільш чутливих зон. Це одна з принципових відмінностей у чоловічому й жіночому сприйнятті інтиму. І це абсолютно нормально. «Зрештою, кожна пара по-своєму визначає свій правильний шлях до збудження. Чоловіки можуть обійтися й без прелюдії, а ми могли б безкінечно насолоджуватися нею. Тантричний масаж – це ідеальний спосіб дати обом те, що їм потрібно», – додає Даніела Торп. 

Проте дотики до чоловіка все одно не повинні бути швидкими. Жодних завчених рухів із пенісом. Лише грайливість. Винахідливість. І не забудьте про яєчка. І стегна. Згодом, коли ви зайдете трішки далі, можна спробувати масаж простати. Але не поспішайте з цим. Довести чоловіка до оргазму під час тантричного масажу однозначно бажано! 

Тепер ви розумієте, про що власне тантра? Про уважність, сприйняття себе й іншої людини, про сповільнення, процес. Про неочікувані дотики. Про повагу, глибоку любов і довіру, яких ми насправді очікуємо в будь-яких стосунках... Чи не так? Гарної ночі святого Валентина. І безлічі наступних!