Перейти до основного вмісту

Daily routine: Детоксикація та глибоке очищення шкіри

08.01.2018

Notino

Читання на 5 хвилин

Різдвяна метушня, жирні страви та вечірки... Кінець року завжди важкий, а тому не дивно, що в новому році нам необхідна детоксикація та регенерація. Детоксикація — це не лише споживання фруктових соків і трав'яних чаїв, але і глибоке очищення шкіри, на яку також негативно вплинув кінець року.

Зверніть увагу, що додати до своїх щоденних звичок якісний засіб для очищення шкіри недостатньо.

Щоб ваша виснажена шкіра знову засяяла здоров'ям, потрібно хоча би зрідка проходити інтенсивну детоксикацію. Що це? Під час детоксикації шкіри необхідно уникати зайвого використання синтетичних речовин. Оберіть для себе найкращу натуральну косметику, яка не містить парабенів, силіконів, синтетичних ароматизаторів і консервантів.

Якщо ви дійсно хочете очистити шкіру, варто відмовитись від макіяжу хоча б на один день. Це дозволить шкірі «дихати». Однак багато з нас не зможе обійтись без нього. Не проблема. Обирайте засоби для макіяжу від якісних брендів дермокосметики, які не закупорюють пори та не обтяжують шкіру. Або ж скористайтеся BB чи CC кремом із легкою структурою. Однак під час занять спортом від макіяжу справді потрібно відмовитись — він запобігатиме вимиванню шкідливих речовин, які в цей час закупорюватимуть ваші пори.

Щоденна процедура очищення шкіри

Крок 1: Ранкове очищення шкіри

Більшість з нас забуває про ранкове очищення шкіри. Однак пил й інші нечистоти осідають на нашій шкірі навіть вночі. На щастя, вранці достатньо очистити шкіру тоніком, який надасть свіжості та звузить пори.

Крок 2: Багато рідини

Варто нагадати, що основа детоксикації — вживання достатньої кількості рідини. Вода вимиває з організму шкідливі речовини, а тому вони не виходитимуть назовні крізь вашу шкіру. Для цього варто щодня випивати не менше ніж дві літри води.

Крок 3: Зняття макіяжу

Зняття макіяжу — це основне правило. Для видалення найбільш стійких забруднень найкраще використовувати молочко для знаття макіяжу або олійку для очищення. Потім можете інтенсивно очистити шкіру.

Крок 4: Використовуйте щітку для очищення обличчя

На завершення можете дочистити шкіру ватним диском із лосьйоном. Також чудовий очисник шкіри — міцелярна вода, яка не подразнює шкіру. Для глибокого очищення шкіри та пор все ж радимо купити щітку для очищення обличчя. Чудові електричні щітки для очищення представлені в асортименті таких брендів як Braun, Mary Kay або Silk'n. Однак професіоналами в цій справі є пристрої Foreo Luna. Чистка за допомогою щіточки Foreo Luna для глибокого очищення займе не більше 2-х хвилин вашого часу. Нанесіть на обличчя гель, сполосніть щітку для очищення водою, ввімкніть вібрацію та розпочинайте процедуру. Спочатку проведіть по щоках від щелепи у напрямку вуха, потім перейдіть на чоло, делікатно проводячи щіткою від середини до країв. На завершення за допомогою рухів вгору та вниз очистіть зону носа та делікатно обробіть ділянку під очима. І залишається тільки сполоснути обличчя водою та витерти сухим рушником.

Крок 5: Тонізуйте та зволожуйте

Тепер ваша шкіра досконало очищена. Щоб освіжити її, ви можете ще раз використати тонік, а після цього нанести легкий нічний крем і залишити відпочити.

Інтенсивна детоксикація шкіри

Вашу daily routine варто доповнювати хоча б зрідка інтенсивною процедурою детоксикації шкіри. Передусім пропонуємо маски для детоксикації, пілінг для шкіри, а інколи й гімнастику для обличчя, яка сприяє інтенсивному кровопостачанню обличчя та вимиванню зі шкіри шкідливих речовин.

Пілінг для шкіри з ефектом детоксикації

Основна функція пілінгу — видалення мертвих клітин шкіри. Шкіра буде прекрасно насичена киснем, що сприятиме кращому засвоєнню поживних речовин із кремів, сироваток для шкіри та масок. Рекомендуємо використовувати пілінг не частіше ніж раз на тиждень. Перед використанням пілінгу сполосніть обличчя , а потім нанесіть та втирайте засіб делікатними круговими рухами. Уникайте чутливих зон навколо очей. Потім змийте пілінг.

Маски для детоксикації шкіри

Інтенсивно очистити шкіру ви можете й за допомогою маски для детоксикації. Нанесіть маску на вже очищене обличчя та залиште на зазначену в інструкції кількість часу. Чудовими ефектами детоксикації передусім володіють грязьові маски. Наприклад, спробуйте маску для детоксикації Ahava Mineral Radianceі з мінералами Мертвого моря. Чудовою є також маска для обличчя на основі чорної глини L'Oréal Paris Pure Clay, що не лише усуває всі забруднення з вашої шкіри та пор, але також бореться з недоліками шкіри та запаленням. Ідеально підходить для шкіри, схильної до акне.

Звісно, детоксикацію шкіри можна підтримувати й завдяки здоровому способу життя, перебуваючи на свіжому повітрі та регулярно займаючись спортом. Тоді ваша шкіра буде бездоганною.