Перейти до основного вмісту

Daily routine: Як правильно зняти макіяж

04.01.2018

Notino

Читання на 4 хвилини

Мрієте про досконалу шкіру обличчя? Повірте, що ви не обійдетесь без правильного зняття макіяжу! Адже лише досконало очищена шкіра здатна ефективно відновлюватись упродовж ночі та засвоювати поживні речовини із кремів. Тому пропонуємо вашій увазі найкращий спосіб зняття макіяжу.

Зробіть цю процедуру регулярною й ваша шкіра вам віддячить!

Досі існує велика кількість жінок, які недооцінюють якісне зняття макіяжу. І це велика помилка. Без ретельного очищення обличчя у вас не тільки можуть з’явитись непривабливі прищики, але також можуть швидше проявитися зморшки, а шкіра буде виглядати виснаженою та «зів'ялою». Навчіться правильно знімати макіяж — це ж так просто!

Зняття макіяжу крок за кроком

Крок 1 — Оберіть найкращий лосьйон для зняття макіяжу для вашого типу шкіри.

Перш ніж ви станете перед дзеркалом із ватним диском у руці, оберіть правильні засоби для досконалого очищення шкіри. Оберіть ті, які підходитимуть для вашого типу шкіри. Вам знадобляться мінімум три: засіб для зняття макіяжу з очей, молочко для зняття макіяжу, олійка або гель для видалення основних забруднень, а також тонік або міцелярна вода для глибокого додаткового очищення.

Крок 2 — Намочіть обличчя

Крок 3 — Розпочніть зняття макіяжу з ділянки очей

Розпочніть знімати макіяж з ділянки очей, використовуючи спеціальний засіб. Для ділянки очей із дуже чутливою шкірою чудово підходить засіб Vichy Pureté Thermale із заспокійливими екстрактами волошки синьої. Намочіть ватний диск у достатній кількості засобу для зняття макіяжу, прикладіть до повіки та трохи потримайте, щоб розчинилася косметика. Потім делікатно зітріть туш і решту косметики в напрямку від коренів вій до кінчиків, щоб очі залишились чистими.

Якщо ви використовуєте водостійку туш, то вам потрібен засіб для зняття водостійкого макіяжу. Ми радимо Collistar Make-up Removers and Cleansers, що не тільки чудово знімає макіяж, але також глибоко зволожує ніжну шкіру навколо очей та запобігає її подразненню. Ніколи не натискайте на ватний диск, оскільки це може викликати появу зморшок. Ці правила діють і для зняття макіяжу з інших ділянок обличчя.

Крок 4 — Очистіть шкіру від найбільших забруднень

Після очищення очей необхідно очистити решту обличчя. Якщо у вас суха шкіра, для видалення найбільших забруднень використовуйте молочко для зняття макіяжу, олійку або лосьйон для зняття макіяжу, який під час нанесення перетворюється на масляний крем. Для сухої та чутливої шкіри радимо молочко для зняття макіяжу Mixa. Також ви можете використати кокосову або мигдальну олійку, які чудово впораються із забрудненнями.

Однак для жирної шкіри краще підійде використання гелю для зняття макіяжу. Для проблемної шкіри спробуйте гель Eucerin DermoPure з антибактеріальним ефектом.

На чистий ватний диск нанесіть засіб для зняття макіяжу та повністю його очистіть, рухаючись від середини обличчя. Ви також можете нанести засіб для зняття макіяжу кінчиками пальців, залишити на хвилинку, а потім стерти ватним диском. Не забудьте і про зняття макіяжу з шиї.

Крок 5 — Закінчіть очищення шкіри

Для ідеального завершення очищення шкіри найкраще підходить тонік або міцелярна вода. Під час чистки міняйте ватний диск допоки він не стане повністю чистим.

Крок 6 — Тонізуйте шкіру

Останній крок — використайте тонізуючий засіб для обличчя. Він не тільки тонізує шкіру, але й звужує пори, водночас готуючи шкіру до засвоєння поживних речовин. Уникайте ділянки навколо очей, щоб не виникло подразнення. Тепер ваша шкіра досконало чиста, й ви можете перейти до її зволоження та збагачення поживними речовинами!