Перейти до основного вмісту

Догляд за шкірою взимку

15.01.2014

Notino

Читання на 3 хвилини

Протягом холодних днів наша шкіра потребує більш ретельного догляду і уваги-захисту, живлення та зволоження. В зимовий період шкіра страждає від негативного впливу морозу та холодного повітря, що спричиняє появу почервоніння, подразнення та шелушіння.

Догляд за шкірою взимку

 Від низьких температур звужуються судини, тож погіршується кровопостачання та живлення шкіри, а через уповільнення обмінних процесів в клітинах вона не здатна швидко відновлюватися. Тож чого насамперед потребує наша шкіра взимку?

Забезпечте захист та зволоження

Взимку, використовуючи свій улюблений легкий крем для шкіри, Ви не зможете забезпечити їй належний догляд. В цьому випадку буде доречним застосовувати жирний крем з щільною текстурою, який захистить чутливу шкіру від негативної дії морозу. Існують спеціально розроблені креми для догляду за шкірою взимку (наприклад від Biodermа), які є функціональними: захищають і живлять одночасно. Для того, щоб Ваша шкіра мала здоровий вигляд, крім регулярного щоденного догляду, не забувайте використовувати хоча б раз в тиждень поживну зволожуючу маску, яка відновить шкіру. Також зверніть увагу на очищення шкіри. Замість тоніка з вмістом спирту краще використовуйте гіпоалергене молочко для шкіри. Спирт може спровокувати подразнення шкіри.


Тональні засоби взимку?

Ви задумуєтесь над тим, чи варто використовувати взимку тональні засоби? Звісно! Сьогодні тональні засоби мають високий ступінь зволоження та ефективні поживні властивості. Взимку віддайте перевагу тональному крему, менше використовуйте пудру, вона може пересушити шкіру.

 


Не забуваємо про губи !
Не забудьте піклуватися про свої губи в зимові морозні дні, адже, зазвичай страждає шкіра відкритих ділянок тіла, а чутлива шкіра губ від впливу низьких температур може дуже швидко потріскатись. Нажаль, губна помада не забезпечує достатній захист від морозу. Замість неї перед виходом на морозне повітря використовуйте спеціальний бальзам для губ , який досконало зволожить губи.


Догляд за руками
Не забувайте холодними зимовими днями приділяти увагу своїм рукам. Навіть використання рукавичок не вбереже Ваші руки від негативного впливу морозного повітря. Для того, щоб уникнути неприємних наслідків дії низьких температур на шкіру рук використовуйте зволожуючі креми, які захистять їх від пересихання. Ефективні креми для рук Ви знайдете в асортименті Neutrogena або Mixa


Що взяти з собою в гори?

Якщо взимку Ви плануєте провести відпустку в горах, то обов'язково використовуйте сонцезахисну косметику з високим УФ фактором. Комбінація низьких температур та прямих сонячних променів може негативно вплинути на стан шкіри, ефект може бути таким самим, як і влітку біля моря. Ви можете використати, наприклад, захисний крем для обличчя Piz Buin Mountain або Altermed Panthenol


Піклуйтеся про стан шкіри зсередини!


Взимку про стан шкіри необхідно піклуватись не лише зовні, а й зсередини. Частою помилкою є порушення питного режиму. Недостача води шкодить нашій шкірі, вона стає сухою та втрачає здоровий вигляд. Тому взимку рекомендується вживати чай або воду. Кава, грог або глінтвейн сприяють пересушуванню шкіри. Не забудьте про вітаміни, фрукти та овочі ваша шкіра буде завжди молодою і гарною.