Перейти до основного вмісту

2 грудня: Насолоджуйтеся заспокійливим миготінням свічок і медитуйте

02.12.2023

Notino

Читання на 2 хвилини

Заплющте очі й уявіть себе біля каміна... Як ви почуваєтеся? Відчуваєте тишу та спокій? Саме так на нас із давніх-давен діють живий вогонь і його м’яке осяння. Шамани вважають, що вогонь захищає нас, дає нам силу, спалює все старе й погане. Якщо ви щасливі власники каміна, розпаліть його. І неодмінно поповніть свій запас свічок! Що більше, то краще.

На що здатні язички полум’я?  

Це відчуття, попри еволюцію, ми зберегли в собі з часів, коли жили в печерах. Тоді живий вогонь означав більшу безпеку. Мерехтливе світло вогню, а в наш час і свічок, дарує нам особливе відчуття спокою. Ба більше, воно має магічну здатність «зупиняти» час, занурювати нас у теперішній момент, сприяти інтимності й атмосфері близькості.  

Коли ми спостерігаємо за полум’ям свічки або вогнем, наша свідомість переходить від цілковитої пильності до альфа-рівня – плавного, розслабленого й спокійного стану. Варто вам запалити свічку, щось навкруг змінюється. З’являється простір для внутрішнього заспокоєння, відновлення, зникають стрес і тривога. І, на додачу, вдивляння в полум’я навіює медитативний стан. 

А як щодо аромату свічок?  

За допомогою їхніх пахощів можна легко викликати потрібний настрій. Цитруси заряджають енергією, лаванда заспокоює, деревні ноти «заземлюють» і дарують відчуття впевненості. У передсвятковий час вас також можуть зацікавити композиції, що збуджують пристрасть, або автентичні аромати різдвяного печива. Це посилить тепло вашого домашнього вогнища, яке може зігріти краще за м’яку ковдру. 

Запаліть свою ароматичну свічку