Перейти до основного вмісту

Inboxing: Запаковано! Усе, що вам потрібно для красивих і здорових зубів

10.07.2023

Iva Davies

Читання на 3 хвилини

Усмішка — одна з перших речей, які люди помічають у вас. А сліпуча усмішка, яку ви не боїтеся демонструвати, — основа успіху. І щоб вам не було ніяково усміхатися, ми зібрали для вас топ-продукцію в одній косметичці.

Ви добре знаєте, що правильний догляд за зубами — це надзвичайно важливо. Не слід забувати про регулярне відвідування стоматолога та професійну гігієну ротової порожнини, але передусім — щоденне чищення зубів удома. Що для цього потрібно?

Мінімальний набір для красивих зубів

1. Зубна щітка для щоденного використання

Щоб правильно чистити зуби, вам потрібна зубна щітка з меншою головкою і м'якими щетинками: наприклад, Toothy® Brush. Вона проникає скрізь, а м'які щетинки дбайливо ставляться до ясен. До того ж це веганська продукція!

2. Без пасти — не зовсім той ефект

Можна, звичайно, почистити зуби лише водою, але тільки зубна паста подарує вам потрібне відчуття свіжості. А ця паста MEDIBLANC Whitening не тільки захищає зуби від карієсу і зберігає правильний відтінок, але й має чудовий смак. І той, хто каже, що смак не має значення, бреше сам собі.

3. Зубна мініщітка — також обов'язково

Якщо ви дійсно хочете, щоб ваші зуби були ідеально чистими, придбайте монопучкову зубну щітку TePe Compact Tuft. З її допомогою ви ретельно очистите зуб за зубом, до того ж вона достатньо маленька, щоб дістатися до ділянок біля ясен, де накопичується найбільше зубного нальоту.

4. Міжзубні проміжки теж потребують догляду

Будь-який стоматолог скаже вам, що якщо ви не почистите міжзубні проміжки, результат буде такий, наче ви й геть не чистили зуби. Саме в цих крихітних проміжках найчастіше утворюється карієс. Тому придбайте собі міжзубні щіточки MEDIBLANC Interdental Pick-brush Angle у різних розмірах, щоб мати змогу обрати саме ту, яка вам підходить. Найкраще проконсультувати щодо правильного розміру може стоматолог-гігієніст.

5. Свіжість — основа дня

Ополіскувач для ротової порожнини Listerine Cool Mint — це вишенька на торті. Полощіть ним рот упродовж 30 секунд двічі на день, і отримаєте винагороду: свіжий подих і захищені зуби. Звісно, він не замінить ретельного чищення.

6. Усе у вас під рукою

Зберігайте свої засоби в косметичці Notino Basic Collection. Усе буде акуратно складено, а головне — ви завжди будете готові поспіхом зібратися, якщо виникне така потреба.

Для здорових зубів вам потрібно

Тепер у вас завжди будуть красиві й чисті (а за умови правильного чищення — здорові) зуби, адже ви матимете все необхідне. Не забудьте також переглянути наше Inboxing відео!