Перейти до основного вмісту

Основа під макіяж - запорука стійкого макіяжу

27.01.2014

Notino

Читання на 3 хвилини

Ви мрієте про досконалий макіяж, який буде бездоганно триматися цілий день? Часто трапляється, що Ви змушені протягом дня декілька разів коригувати тіні для повік?

Основа під макіяж - запорука стійкого макіяжу

Цю проблему можна вирішити раз і назавжди за допомогою спеціальних основ під макіяж , які вирівняють загальну текстуру шкіри обличчя та підготують його для подальшого зручного нанесення тонального засобу і засобів декоративної косметики, а також дозволять закріпити та зберегти на тривалий час створений макіяж та замаскують дрібні недоліки.

Ідеальна шкіра на протязі всього дня!
 

Зазвичай основа під макіяж наноситься поверх денного крему та під тональний крем. Нанесіть засіб за допомогою пальців на шкіру обличчя, після чого, через 1-2 хвилини використайте тональний засіб. Основа під макіяж, часто, це безбарвний засіб з приємною текстурою. Вона полегшує розподіл тонального крему, розгладжує зморшки, надає обличчю матовий рівномірний тон, зменшує пори, дарує шкірі молодий та сяючий вигляд. Дуже часто основа під макіяж може замінити тональний засіб. Не забудьте використовувати Ваш улюблений денний крем під основу, так як часто основа не містить поживні речовини, які доглядатимуть за шкірою протягом дня.

 

На сторінках Parfumeria.ua Ви знайдете декілька видів основ під макіяж, завдяки чому кожна жінка може обрати ту, що їй найкраще підійде. Спробуйте основу під макіяж з ефектом ліфтінгу Collistar Fondotinta, яка чудово приховає всі недоліки Вашої шкіри .

Основі під тіні для повік - інтенсивні кольори та довготривалий ефект!


Сучасний ринок пропонує нам величезну кількість різноманітних основ під макіяж, в їх числі і основи під тіні для повік , які дозволяють легко наносити і розтушовувати тіні, отримувати яскраві насичені тони та завдяки яким макіяж очей тривалий час не обсипається й не скачується. Засіб наноситься на очищену шкіру повік за допомогою кінчиків пальців. Основа вирівнює тон шкіри навколо очей, розгладжує її та маскує дрібні недоліки. Завдяки використанню основи тіні накладаються рівномірніше, а макіяж очей буде виразнішим та яскравішим. Основа не пересушує шкіру та підходить для власниць контактних лінз. Спробуйте популярну основу під макіяж Artdeco Make-up Base . Вона містить бісабол, який заспокоює шкіру та нейтралізує червоний відтінок шкіри повік. Також рекомендуємо освітлюючу основу Illuminating Eye Base від diegodallapalma з перламутровими пігментами, завдяки яким Ваші очі будуть сяяти.

Основу під макіяж та під тіні для повік дуже легко видалити за допомогою засобів для очищення шкіри або за допомогою спеціальних серветок для зняття макіяжу.