Застосування кокосової олійки для шкіри та волосся
Кокосова олійка має приємний аромат та не залишає неприємне відчуття жирності, як більшість ненасичених жирів. Завдяки ряду корисних властивостей використовується в косметології при виробництві кремів, масок, бальзамів, декоративної косметики, засобів по догляду за волоссям і мила. Косметичні засоби мають природний аромат кокосової олійки. Рафінована олійка без аромату служить в основному як основа косметичних продуктів.
Кокосова олійка має зволожуючі властивості і при нанесенні на шкіру швидко нею поглинається. Олійка ефективно бореться з проблемою сухого волосся, запобігає появі посічених кінчиків, надає йому блиск. Біо кокосова олійка часто використовується в денному догляді за шкірою та волоссям, також її можна застосовувати і як маску - нанести на волосся та залишити на декілька годин або на всю ніч. Олійку можна добавити в маску, якою ви регулярно користуєтесь або нанести на волосся після миття безпосередньо на посічені кінчики. При цьому слід звернути увагу на кількість олійки - не рекомендується наносите занадто багато, так як волосся буде виглядати жирним.
Кокосова олійка ефективно вирішує проблеми ламкості нігтів, появу задирок на нігтях, а також пом’якшує затверділу шкіру. Олійка позитивно впливає на стан шкіри під часу масажу, зокрема тайського або гавайського.
Цілий ряд косметичних засобів розчиняється в жирах кокосової олійки, таким чином її можна використовувати як засіб для зняття макіяжу.
Кокосова олійка для засмаги
Передусім, кокосову олійку можна використовувати , як засіб після засмаги. Безпосередньо її застосування в кремах для засмаги викликає ряд суперечок - використовувати крем для засмаги з кокосової олійки, вироблений вдома не рекомендується, так як навіть приблизно не можна визначити його захисний фактор.