Перейти до основного вмісту

Найкращий SPF? Спробуйте догляд із Кореї! Чудова текстура й високий рівень захисту

10.05.2023

Iva Davies

Читання на 2 хвилини

З приходом сонячної погоди навіть найбільші противники щоденного нанесення кремів починають замислюватися про те, щоб включити якийсь сонцезахисний крем до свого догляду за шкірою. Ура! Спробуйте SPF-засоби з Південної Кореї. Адже саме вони найкращі. Чому?

На відміну від «західного» світу, одержимого сонячними ваннами й засмагою, в Кореї і Японії мрією кожного є світла, майже бліда шкіра. Можливо, ви звернули увагу, що в цих країнах люди на пляжі завжди з ніг до голови вкриті SPF-одягом? Навіть у воді. І завжди носять капелюх із великими полями! Ви маєте можливість отримати необхідний захист, тож навіщо вам зайві зморшки й пігментні плями? Не кажучи вже про ризик раку шкіри.

Спробуйте корейські SPF

Звичайно, капелюх не завжди підходить для повсякденного носіння, а довгі рукави в спеку заважають. На щастя, в нас є корейські суперкреми з високим фактором захисту. Саме корейська одержимість блідою шкірою гарантує, що їхні SPF-креми є, мабуть, найкращим варіантом для щоденного використання. 

Переваги корейських SPF

Високий захисний фактор SPF

На відміну від більшості інших сонцезахисних кремів, корейські SPF майже завжди мають фактор захисту 50+. Це гарантує кращий і триваліший захист вашої шкіри.

Чудова текстура

Не хочете наносити багато SFP-крему, оскільки текстура сонцезахисних кремів із високим фактором захисту зазвичай дуже густа? З корейськими кремами про це не варто турбуватися. Вони мають легку консистенцію, яка не подразнює очі, легко вбирається в шкіру й чудово працює під макіяжем.

Піклувальні речовини

Крім високого фактора захисту, корейські креми SPF також містять інші корисні для шкіри речовини – наприклад гіалуронову кислоту, яка чудово підтягує шкіру, або антиоксиданти для додаткового захисту від вільних радикалів.

Легке повторне нанесення

Шар SPF-крему бажано оновлювати що дві години. У Кореї подбали й про це. Усі креми легко наносяться повторно, ба більше – ви можете обрати SPF у стіку.

Спробуйте SPF-догляд

Ми обожнюємо корейську косметику й особливо SPF-креми. Що оберете ви?