Перейти до основного вмісту

Ми підібрали найкращі варіанти подарунків для ваших дітей. І, звичайно ж, не забули про підлітків!

26.10.2022

Notino

Читання на 3 хвилини

Здивувати молоде покоління цікавим подарунком під ялинку — ще той виклик. Малюків можна потішити іграшками, а от на дітей старшого віку чи підлітків плюшевий ведмедик, швидше за все, не справить враження. Саме тому ми зібрали в цій статті ідеї подарунків для дітей та тінейджерів!

Наближається Новий рік, а з ним і легка паніка щодо вибору подарунків дітям? Ваші діти виросли з віку іграшок? Тоді ви точно оціните наші найкращі ідеї подарунків для дітей і підлітків зі світу краси та здоров'я! Парфуми приведуть у захват кожну маленьку модницю, аромасвічка створить правильну атмосферу на дівочих посиденьках, а хлопцям точно сподобаються засоби для волосся, які допоможуть їм гарно виглядати перед дівчатами!

Перше домашнє спа

Хто не любить гарненько поніжитися у ванні з бульбашками або духмяною сіллю? Розкішна пінна ванна — відмінний подарунок не лише для дівчини, а й для хлопця! Хоча хвалитися цим у класі вони точно не будуть. Якщо ваші діти трохи старші, то вони неодмінно оцінять й аромасвічку під час купання. Підготовка до майбутніх романтичних вечорів, як-не-як!

Найкращі продукти для релаксу

Ароматні сюрпризи для наших діток 

Дівчата зазвичай якимось чином самі підбирають собі аромати. Проте нерідко трапляється, що ароматний шлейф, який стелиться за вашою дочкою, коли вона проходить повз вас, підозріло нагадує ваші парфуми. Тому справжній власний аромат стане чудовим подарунком для вашої панянки! А як щодо хлопців? Іноді їм варто делікатно натякнути, що фразі «від справжнього чоловіка має трохи смердіти» місце лише в старих фільмах про Дикий Захід. Отже, аромат стане чудовим (і потрібним) подарунком для сина-підлітка!

Спробуйте як подарунок

Уся увага до модниць

А тепер давайте трохи відволічемося від хлопців і подбаємо про подарунки для дівчат. Лаки для нігтів, прикраси для волосся й навіть перші засоби для макіяжу порадують на всі 100 %! Гарним новорічним подарунком для маленької панянки стане косметика або лак із казковим мотивом, а от тінейджеркам доречно придбати справжню косметику для дорослих!

Найкращі кольори для дівчат

Волосся — вінець краси

Аксесуари для волосся завжди будуть доречним подарунком. Маленьким дівчаткам будуть до душі барвисті гумки й шпильки для волосся, хлопцям — різноманітні гелі, пінки й пасти, а тінейджеркам, наприклад, — гарні щітки для волосся, що не висмикують пасм. Або фен, який сушить із шаленою швидкістю!

Кумедні подарунки для волосся

Ось такі наші ідеї новорічних подарунків для дітей та підлітків! То що ж оберете ви — аромат, свічку, аксесуари для волосся чи засоби для ванни?