Перейти до основного вмісту

Мікронідлінг (мезороллерна терапія) повертає молодість

28.05.2021

Notino

Читання на 5 хвилин

Шукаєте спосіб ефективного, безпечного і швидкого омолодження, котрий можна комфортно застосувати в домашніх умовах? Спробуйте мікронідлінг!

ЧОМУ ВАРТО СПРОБУВАТИ МІКРОНІДЛІНГ?

Мікронідлінг стимулює виробництво колагену та еластину, він допомагає швидше всмоктувати активні інгредієнти в шкіру. Завдяки цьому методу ви можете легко подолати зморшки, шрами, акне, зміцнити контури або вирішити проблеми з нерівномірною пігментацією. У чоловіків, у свою чергу, це сприяє росту волосся та бороди й вусів.

ЩО ТАКЕ МІКРОНІДЛІНГ?

Цей метод (англ. «microneedling») використовує здатність шкіри до самовідновлення та регенерації. Виконується за допомогою спеціального дермароллера. Дермароллер (або мезороллер) — це невеликий валик з мікроголками із хірургічної сталі, які залишають невеликі проколи на ділянці, що масажується. Це стимулює вироблення колагену, еластину та інших корисних речовин в шкірі. Не хвилюйтеся щодо проколів — вони дійсно мікроскопічні. Максимум, що ви помітите відразу після використання дермароллера — незначне почервоніння. Найчастіше цю процедуру застосовують до шкіри обличчя, шиї, зони декольте, рук, а часом — і голови.

ЯК ПІДГОТОВИТИСЯ ДО ПРОЦЕДУРИ З ДЕРМАРОЛЛЕРОМ?

Не хвилюйтеся, трохи потренувавшись, ви зможете легко виконати цю процедуру самостійно. Завжди застосовуйте дермароллер до чистої знежиреної шкіри, з якої ретельно знято макіяж. Щоразу спочатку промивайте дермавалик гарячою водою та дезінфікуйте. Для цього можна використовувати спиртовий лосьйон або придбайте дезрозчин в аптеці. У жодному разі не слід застосовувати дермароллер поверх макіяжу, оскільки це лише погіршить стан шкіри.

ЯК ВИКОРИСТОВУВАТИ ДЕРМАРОЛЛЕР?

Проходьте дермароллером потрібну ділянку (наприклад, лоб) приблизно чотири рази: горизонтально, вертикально та по діагоналі, не прикладаючи надмірних зусиль до дермароллера. Ви можете відчути легке пощипування або печіння, але не турбуйтеся — це звичайна реакція. Продовжуйте таким чином масажувати всі бажані ділянки. Потім зачекайте деякий час, заспокойте шкіру, наприклад, термальною водою, і, для кращого ефекту, нанесіть сироватку або крем. Завдяки використанню дермароллера вони вбираються шкірою набагато швидше та ефективніше, відповідно мають кращу дію. Спочатку ми рекомендуємо використовувати заспокійливі засоби; коли ви з'ясуєте, як ваша шкіра реагує на процедуру з дермароллером, лише тоді спробуйте сильніші засоби, такі як вітамін С або ретинол. Виконуйте мікронідлінг приблизно раз на тиждень — залежно від реакції шкіри.

КОМУ ПІДХОДИТЬ ПРОЦЕДУРА МІКРОНІДЛІНГУ?

Для жінок та чоловіків – для всіх, хто хоче покращити стан своєї шкіри та регенерувати її. Процедура допомагає жінкам зменшити зморшки, розгладити в'ялу шкіру та позбутись акне, рубців і пігментних плям. Також метод ефективний у боротьбі з целюлітом або розтяжками. Чоловікам допомагає відрощувати бороду та волосся й забезпечує чудові результати. Після мікронідлінгу рекомендовано наносити відповідний засіб на оброблену ділянку, тобто антицелюлітну сироватку — на стегна, сироватку для росту бороди — на підборіддя, засіб для росту волосся — на голову.

ЯК ВИБРАТИ НАЙКРАЩИЙ ДЕРМАРОЛЛЕР?

Спочатку зважте, на якій частині тіла ви будете використовувати дермавалик. Товщина шкіри різна в кожній частині тіла, тому на обличчі не можна використовувати голки такої ж довжини, як для боротьби з целюлітом. Наші поради:

Для початківців: Мікроголковий аплікатор для обличчя Zoë Ayla Micro-Needling Derma Roller. Він має голки довжиною 0,5 мм, завдяки чому безболісно й м'яко стимулює верхній шар шкіри й запускає вироблення колагену та процеси оздоровлення.

Для досвідчених користувачів: Мікроголковий аплікатор для обличчя âme pure CIT Face Roller. Він має трохи довші голки розміром 0,75 мм, завдяки чому проникає глибше в шкіру, де запускає процеси регенерації та ревіталізації.

Для тіла: Мікроголковий аплікатор для тіла âme pure CIT Body Roller, котрий чудово доповнить процедуру догляду за шкірою. Завдяки голкам довжиною 0,75 мм він підходить для обробки розтяжок, целюліту та загального зміцнення і покращення кровообігу шкіри.

ПРИНЦИПИ МІКРОНІДЛІНГУ:

  1. Завжди дезінфікуйте дермароллер перед процедурою.
  2. Виконуйте процедуру лише на ідеально чистій шкірі без макіяжу.
  3. Ніколи не використовуйте дермароллер, якщо у вас гостра стадія акне, алергія, екзема або будь-які інші гострі стани шкіри чи пошкодження. Завжди чекайте, поки ці симптоми пройдуть.
  4. Не використовуйте дермароллер безпосередньо до або після сонячних ванн.
  5. Завжди обробляйте шкіру засобом, призначеним для відповідної частини тіла.