Перейти до основного вмісту

Помада має свій день! Відсвяткуйте його й придбайте собі нову красуню

22.07.2023

Iva Davies

Читання на 3 хвилини

Помада. У світі постійно мінливих трендів це, мабуть, єдиний косметичний засіб, який витримав випробування часом! Від свого скромного початку до нинішнього масового визнання, коли помада стала символом впевненості в собі, самовираження і популярним інструментом для підкреслення власної краси. Хочете дізнатися, чому?

Помада має дивовижну здатність миттєво покращувати зовнішній вигляд і підвищувати впевненість у собі. Достатньо лиш одного штриха, щоб підкреслити природну красу й додати до неї ще частинку особистої чарівності. Незалежно від того, чи використаєте ви сміливуяскраву помаду, щоб привернути до себе увагу, чи ніжний відтінок нюд, аби швидко підняти собі настрій, вона дозволить легко продемонструвати свою індивідуальність і стиль. А також подарує вам відчуття, що ви здатні впоратися з усіма життєвими викликами, які постали перед вами.

Помада вже давно перестала бути просто косметичним засобом. Це важливий інструмент для догляду за собою та самовираження.

Помади не тільки для підвищення самооцінки

Фарбуючи губи, ви не лише підкреслюєте свою красу, але й виражаєте свою індивідуальність і водночас прославляєте різноманіття. Це символ вашої сили та впевненості в собі. Помада – це нагадування про те, що краса – не прокрустове ложе суспільних норм, а особиста подорож до самоприйняття і любові до себе. 

Які помади в трендах 2023 року

  1. Блиск повертається – після цілих років матових і сухих губ на сцені знову блиски для губ і нелипкі глянцеві помади.
  2. Знову маємо блискітки – цей тренд повернувся просто з 90-х! Металік і мерехтливі помади – мастхев 2023 року!

Хоча може здатися, що помада в наших сумочках – це не сучасний винахід. Люди почали використовувати її ще за часів стародавніх цивілізацій. Вони виготовляли помаду з натуральних інгредієнтів, таких як подрібнене дорогоцінне каміння, фрукти і навіть комахи. 

Стародавні єгиптяни використовували суміш червоної охри й тваринного жиру, а стародавні греки та римляни фарбували губи ягідними соками й рослинними екстрактами. Упродовж століть помада еволюціонувала домірно до розвитку технології виробництва та створення нових відтінків, текстур і покриттів. 

Наша порада:

Ви можете регулювати інтенсивність помади тим, як наносите її – пензликом або безпосередньо на губи, щоб досягти найбільшої інтенсивності. Якщо нанести її пухнастим пензликом і розтушувати постукуючими рухами пальця, то можна ходити з червоною помадою навіть тоді, коли не хочеться. Інтенсивність кольору буде надзвичайно ніжною!

Помади на кращий день

Підкреслені виразні губи також відігравали важливу роль у культурному та соціальному контекстах. Упродовж історії різні суспільства сприймали помаду як символ статусу, чуттєвості та навіть бунтарства. У деяких культурах, таких як африканське плем’я Масаї, фарбування губ є традиційною практикою, що має культурне та духовне значення. У 20-му столітті помада стала символом жіночого визволення, саме тоді її взяли на озброєння суфражистки й голлівудські зірки. 

А якою помадою відсвяткуєте Міжнародний день помади ви?