Перейти до основного вмісту

Цього року спробуйте сприйняти Міжнародний жіночий день по-іншому. Святкуйте жіночність!

17.02.2023

Jana Potuznik

Читання на 6 хвилин

Жіночність – це щось, що є глибоко всередині нас. Це наша сила, енергія, мудрість, доброзичливість і віра в те, ким ми є. І коли ж, якщо не в Міжнародний жіночий день, варто нагадати про те, наскільки дивовижною є ця наша внутрішня енергія.

Безліч життєвих ролей, завжди на повну

Чи знаєте ви, що об'єднує всіх жінок, незалежно від віку, професії й національності? Ми приголомшливі! Багатозадачні чарівниці. Працьовиті. Самовіддані мами, надійні колеги, вірні подруги. Кохані. Дружини. Партнерки й кохані дівчата. 

Ми чергуємо багато життєвих ролей і кожну з них відіграємо на повну силу. Роздаємо поради, усмішки й власні ідеї. Ми трудівниці, ініціаторки, можемо вирішити будь-яке завдання й впорядкувати те, що, здається, впорядкувати неможливо. Коли ми сяємо, світ навколо нас також сяє. І щоб не згаснути, ми повинні живити свою енергію, дбати про власне задоволення й плекати сильну внутрішню жіночність. Як можна цьому навчитися?

1. Полюбіть себе такою, якою ви є

Любіть не тільки сталеву волю й здатність витримати майже все на світі. Але й власну емоційність, вразливість, тендітність. Вміння розсміятися або провалити все буквально за одну секунду. Здатність швидко захопитися чимось новим, навіть якщо згодом ви захочете кинути все на пів дорозі. Любіть той факт, що у вас є не тільки сильні сторони, а й кілька слабких. Адже ці людські якості притаманні кожному з нас.

Захоплюйтеся тим, що можете мріяти, й вірте, що ваші мрії одного разу здійсняться. Що ви можете дивитися на світ під різними кутами й бачити логічні закономірності навіть у, здавалося б, нелогічних речах. Що ви радієте дрібницям і відчуваєте щастя в мить, коли сходить сонце, а також коли у вас є час сісти, запалити свічку й трохи почитати. 

2. Вірте в кохання

Те, яке на все життя й з першого погляду. Вірте, навіть якщо воно ще не постукало у ваше серце. І передусім вірте в любов до себе. Обожнюйте вічну дитину в собі, яка буде бігати босоніж по галявині під дощем і кричати від щастя. Просто сприймайте самі себе як великий скарб. І намагайтеся бачити любов у всьому навколо, а не тільки в коханому партнері.

3. Живіть у ласці

Ми відразу знаходимо в собі недоліки, чи не так? А як щодо гарних якостей, умінь, похвали самій собі? Наповнюйте себе ними за будь-яку ціну! Хваліть себе за дрібниці й повсякденні справи. Будьте такими ж добрими до себе, як до своїх дітей або найкращих подруг. Якщо потрібно, пробачайте собі. Дозволяйте собі відчувати біль, не приховуйте сліз і цінуйте себе навіть за прояв слабкості. У цьому криється величезна сила. 

Чим побалувати себе в жіночий день?

4. Захищайте свої кордони…

...й не підпускайте до свого тіла тих, хто завдає вам болю. Будьте розумнішими кожного разу, коли хтось каже: «Я не маю на увазі нічого поганого!» Остерігайтеся маніпуляцій і навчіться їх розпізнавати. Тільки ви можете знати, що для вас найкраще. Той, хто хоче підштовхнути вас до чогось, чого ви не хочете, назавжди залишиться маніпулятором, який вас не поважає. 

5. Довіряйте своїй інтуїції

Захищати свої кордони означає також довіряти тому, що відчуваєш. Вірити в те, що ваша ідея хороша, що ваш рецепт може працювати краще, ніж столітній сімейний, що ви можете скласти чудовий бізнес-план, навіть якщо ви ніколи не керували бізнесом, або досягти успіху в навчанні за кордоном, навіть якщо ви тільки починаєте вивчати англійську. 

Робити те, що відчуваєте, це ще один жіночий must have. Навіть якщо вам спочатку доведеться повчитися цього, наприклад, придбавши парфуми old school замість тих, які зараз у тренді. Або обравши їжу, яку справді прагнете скуштувати саме в цей момент. 

Робити те, що вважаєте за потрібне, а не те, що говорять навколо, також є одним із найбільших джерел жіночої сексуальної енергії. Це також стосується того, що ви одягаєте, як робите макіяж, за ким стежите в соцмережах, які серіали дивитеся чи яку музику слухаєте. 

Чому? Жити за власними правилами – це впевненість, яка манить і приваблює, якою захоплюються і чоловіки, і жінки, і яка значно важливіша за бренд вашої сумочки, ваш колір волосся чи розмір одягу. Віра в себе є надзвичайно важливим і фундаментальним джерелом привабливості. 

6. Цінуйте своє тіло

Сприйняття власного тіла так само має дуже важливе значення. Бракує симетрії? Занадто високий зріст? Помітні розтяжки? Округлості? Перші зморшки? Байдуже. Ваше тіло саме таке, яким воно повинно бути. Можливо, деякі з цих явищ супроводжують вас роками, можливо, ви не народилися з модельними формами. Це не має жодного значення. 

Вашому тілу має бути комфортно рухатися, йому необхідно добре харчуватися, щоб випромінювати енергію. Тілу потрібні фізичні дотики (ваші та близьких), обійми, поцілунки, пестощі, й щоб його приймали таким, яким воно є. Бо тільки тоді ви самі будете в ньому щасливі. І тільки тоді ви зможете насолоджуватися власною жіночністю й життям із кожним подихом. З природним сприйняттям свого фізичного тіла.

7. Будьте вдячні

Це нелегко, але намагайтеся щодня дякувати за все, що цього варте. Перед сном у темряві й під ковдрою. Або запишіть слова вдячності на папері й поміркуйте над цим. Дякуйте за все, що принесло спокій у ваш день, що є звичним, але не обов’язковим. Подякуйте за саме життя. "Я вдячна" мало би бути вашою щоденною мантрою. Це ще один крок до чистої енергії жіночності.

Так, для кожної з нас щось із цих семи, здавалося б, дрібниць є справжнім викликом. Але не здавайтеся. В ім'я краси, жіночності й прекрасної енергії, яка змусить вас витати на сьомому небі. Вітаємо з Міжнародним жіночим днем, наші любі!