Перейти до основного вмісту

Магічна сила літнього сонцестояння може стати ресурсом і для вашої краси! Це нагода спробувати особливі косметичні ритуали

12.06.2024

Jana Krajco

Читання на 5 хвилин

Уявіть себе у п’ятирічному віці, як ви бігаєте босоніж по траві... Саме такий настрій панує під час літнього сонцестояння. Цього дня Сонце вступає в знак Рака, день триває найдовше в році, а ніч минає найшвидше. Цей момент по-справжньому чарівний, адже природа демонструє свою могутність. Саме тому з ним пов’язано стільки звичаїв та ритуалів. Випробуйте їхню силу!

Магія літнього сонцестояння

Стрибки через вогонь, танці босоніж із вінками на голові, медитація, йога-комплекс «вітання сонця» – свято літнього сонцестояння, яке цього року астрономічно припадає на 20 червня, а в Україні відзначається 24-го, відзначають у всьому світі по-різному. Але мета його одна – віддати шану Матінці-природі і її двом стихіям – воді та вогню. Думка про стрибки через багаття вас не надто гріє? Не біда! Ми підготували для вас б’юті-ритуали, з якими можна відсвяткувати найдовший день року не менш незабутньо!

Відкиньте все непотрібне

Сонцестояння – час попрощатися з усім, що більше не служить на нашу користь. Цей підхід можна поширити й на наше тіло також. Що гарантовано очистить нас ментально й фізично – це вода. Тому розпочніть програму з тривалої ванни. Апологети святкування рекомендують навіть відшукати природну водойму, але, правду кажучи, у ванні вам буде трохи приємніше, ніж в озері чи струмку. Та й внести корективи в процес, коли ви вдома, буде на порядок легше.   

Для вашого обряду очищення

Запаліть свічки, щоб поєднатися з вогняною стихією. Із кожним запалюванням ґнотика встановлюйте собі мету на майбутнє. А ще на хвильку обережно складіть долоні куполом обабіч свічки та відчуйте її тепло. Додайте у воду трав’яну сіль для ванн або свіжі чи сухі квіти й розслабтеся. Насамкінець відлущте відмерлі клітини з поверхні шкіри, зробивши ретельний пілінг усього тіла

В обіймах природи

Після очищення ваша шкіра потребує належного живлення. Скористайтеся продуктами з натуральними інгредієнтами: вони за своєю природою ідеально пасують до цього свята. Це можуть бути трави й квіти, як-от ромашканагідки, лаванда або маргаритка, а також мед. Адже сонцестояння – важлива подія і для бджіл, позаяк у цей день вони починають готуватися до зими. 

Відновлювальний догляд

Якісний крем для обличчя – це добре, та з нагоди сьогоднішнього дня доповніть його маскою або сироваткою. Посильте їхній ефект за допомогою масажного ролика з кристала, ще одного символу енергії. Він не лише покращує поглинання важливих доглядових інгредієнтів, а й сприяє кровообігу, знімає напругу та розслаблює м’язи обличчя, підвищуючи їхню пружність. 

Не забудьте про решту тіла й винагородіть шкіру відновлювальним кремом для тіла, а руки й ногиживильною маскою. І нехай ці продукти добряче попрацюють, поки ви насолоджуєтеся хвилиною тиші та релаксу. 

Налаштуйтесь на сонце

Настав час вийти на вулицю – бажано на природу, наодинці з собою або в компанії хороших друзів. Мета – насолодитися сонячними променями та їхньою силою на повну. Певна річ, із сонцезахисним кремом на обличчі та інших відкритих частинах тіла, щоб не завдавати шкірі шкоди без потреби. 

Ви також можете віддати данину сонцю та його силі, обравши макіяж у сонячних кольорах. Жовтий, помаранчевий, золотий – усі ці тони чудово пасують до сьогоднішнього дня. Спробуйте золоту помаду або жовті тіні для повік

Макіяж, натхнений сонцем

Медитація на завершення

Сонцестояння – це ще й гарний час для роздумів і нових починань. Тож проживіть цей день на повну. Хоча б на мить зупиніться і подумайте про те, як ви можете зрости внутрішньо або повернути собі творчу активність і вміння віддатися грі без останку, які ми втрачаємо з роками. Відчуйте вдячність за кожну маленьку радість у вашому житті. Енергія сонця і зв’язок із природою допоможуть вам у цьому.

А далі просто помедитуйте. Дозвольте вашим босим ногам відчути приємну прохолоду землі та м’якість трави, послухайте спів птахів і, можливо, встаньте у відповідну йогівську асану. Прогуляйтесь або просто посидьте трохи й відчуйте особливість моменту. А наша порада? Нанесіть ефірну олію з улюбленим ароматом на пульсові точки, щоб підсилити атмосферу.

Ви теж уже пошкодували, що літнє сонцестояння буває тільки раз на рік? Пам’ятайте, що астрономічне сонцестояння припадає на 21 червня (20 у високосні роки), у той час як народні гуляння зазвичай відбуваються 24-го. А якщо вам замало і двох днів, влаштовуйте собі подібне свято щоразу, коли цього попросить душа!