Перейти до основного вмісту

Секс-тренер: Найкращі еротичні іграшки для чоловіків, які варто спробувати

02.11.2023

Jana Potuznik

Читання на 5 хвилин

Іноді секс – це також про моменти, коли ви наодинці, і вам просто хочеться цього. Шлях до задоволення чоловіка може бути набагато цікавішим, ніж звичайна п’ятихвилинка під час перегляду відео для дорослих. Спробуйте фантастичні мастурбатори та вібратори, які ми підібрали для вас разом із секс-тренером. Дізнайтеся більше в нашому відео!

Дійсно глибокий досвід разом із Tenga Geo Coral

До того ж, «коралову кулю» можна легко поставити на полицю в якості прикраси. Власне, вона трошки нагадує снігову кулю. А насправді? Розкішний силіконовий мастурбатор для чоловіків!

Вийміть його з упаковки, зніміть із підставки, видаліть внутрішнє наповнення і в прямому сенсі виверніть навиворіт, щоб коралоподібна поверхня зникла всередині. І ось ви вже тримаєте в руці еластичну м’яку кулю з приємною внутрішньою структурою і можете нею насолоджуватися. 

Еластичність Tengo Geo Coral неймовірна – адже вона гарантує насолоду для пеніса будь-якого розміру, ширини та довжини. А структура ще краща. Ця куля дарує реалістичний досвід від самого початку, дуже схожий на заняття коханням. Напрочуд інтенсивний!

«А щоб зробити його ще інтенсивнішим, змініть звичну позу, в якій чоловіки зазвичай сидять під час мастурбації. Така поза не дозволяє рухати тазом і відчути справжнє збудження. Спробуйте позу стоячи», – каже секс-тренерка Деніса Ржіга Палечкова. 

Футуристичний дизайн і безмежне задоволення разом із Tenga Flex Rocky Black

Tenga Flex Rocky Black має дизайн наче з майбутнього й майже безмежний потенціал для збудження. 

Чорна частина, яку ви бачите при першому погляді, власне, є лише обгорткою. Вона м’яка та легко стискається, щоб ви могли впливати на рівень збудження під час мастурбації. Ви можете легко ковзати всередину й назовні (допоможе вам у цьому гель-лубрикант на водній основі), а можете дуже міцно стиснути пеніс всередині й відчути те, чого ви, можливо, не очікували від мастурбатора. 

Усередині про відчуття піклується м’який силіконовий центр у формі спіралі, подібної до тієї, що ви бачите вище. Наприкінці він знімається і легко промивається. 

«Якщо ви дійсно хочете отримати максимум задоволення, то спробуйте ще раз у позі стоячи. Але також зосередьтеся на диханні. Глибоке дихання активує центри збудження в мозку й посилює фізичні відчуття в самому тілі», – рекомендує секс-тренерка. 

Високотехнологічна мастурбація з Tenga Flip Hole

Ще один мастурбатор, який виглядає так, що не осоромить вас, навіть якщо його знайде ваша теща! Купуючи Tenga Flip Hole, ви отримуєте набагато більше, ніж джерело задоволення! Його зручно тримати в руці, він відкривається, як футляр годинника… а всередині на вас чекає витончена структура, яка стимулює пеніс у непередбачуваний (а відтак ще більш збудливий) спосіб і сама по собі дарує справді круті моменти. 

Але це ще не все. На передній панелі є три кнопки, і кожна з них мегакорисна! За допомогою нижньої можна чинити відповідний опір пенісу, коли ви будете просувати його всередину. Середня імітує всмоктування (створює вакуум), а верхня стимулює самісіньку голівку пеніса. 

Найкращі еротичні іграшки для чоловіків

Пікові вібрації з Satisfyer Men Heat vibration

Так, чоловіки теж мають свої вібратори! І ні, не тільки анальні. Satisfyer Men Heat vibrationначе створений для вашого пеніса, якщо ви хочете спробувати щось новеньке. Позаяк це, безумовно, і є щось неочікуване!

Усередину вібратора, звісно, треба вставляти не весь пеніс, а лише голівку, як найчутливішу його частину. Ви можете вибрати кілька типів вібрацій, а також їх інтенсивність. Загалом ви можете відкрити для себе 11 режимів вібрацій. 

Найцікавіше починається, коли ви натискаєте чарівну кнопку, і вібратор нагрівається всередині приблизно до 40°C! Ви можете також використовувати його в душі або ванній, адже ця іграшка – яка, до речі, працює до години на одному заряді – водонепроникна, і ви можете регулювати її однією рукою, аж поки не досягнете кульмінації. 

«На жаль, чоловіки зазвичай не використовують потенціал своєї сексуальності на повну. Повірте, що трохи потренувавшись, ви зможете отримати дуже цікавий еротичний досвід, інтенсивний, насичений… Ви також зможете відчувати оргазм усього тіла, збудження і задоволення буквально в кожній клітині протягом більш тривалого періоду часу», – резюмує секс-тренерка Деніса Ржіга Палечкова. 

Ну що, обрали? Це буде класичний мастурбатор чи новий досвід із вібратором? А може, і те, й інше? У будь-якому випадку, світ еротичних іграшок для чоловіків варто регулярно досліджувати.