Перейти до основного вмісту

Найкращі засоби для автозасмаги в домашніх умовах

26.06.2017

Notino

Читання на 5 хвилин

Перш ніж продовжити розмову про різні засоби для засмаги в домашніх умовах, запам’ятайте для себе одну важливу річ: Засоби для автозасмаги не є засобами захисту.

Знайдіть найкращі для своєї шкіри засоби для автозасмаги

 Більшість із них не містить у собі жодного захисного фактору (SPF), якщо це не вказано на етикетці. Використання розкішного молочка для автозасмаги — це чудово, але кожного разу коли ви йдете на вулицю та виставляєте свою шкіру під сонцем, ви можете використати захисний засіб – це єдиний спосіб, який допоможе запобігти раку шкіри та передчасному утворенню зморшок, викликаних впливом сонця. Насправді все дуже просто – на першому місті завжди знаходиться здоров’я вашої шкіри.

Як застосовувати штучну засмагу

Яке перше правило штучної засмаги? Пілінг, пілінг, пілінг. Це надзвичайно важливо. Звичайно, це не означає, що ви повинні постійно терти своє тіло, але видалення відмерлої шкіри перед нанесенням засобу для засмаги — це, як правило, найкращий спосіб запобігти нерівномірній засмазі та темним плямам. Спробуйте Freeman Charcoal and Black Sugar Polishing Mask – чудовий засіб, який підходить для обличчя та тіла.

Після того, як ваша шкіра стала чистою та пройшла процедуру пілінгу, зволожуйте ті місця, котрі зазвичай сухі. Ваш сонцезахисний крем або молочко наносяться на суху чи зволожену шкіру різними способами, що може стати причиною нерівномірного вигляду. Ми обожнюємо молочко для шкіри Vaseline Cocoa Radiant, тому що воно зволожує навіть найсухішу шкіру та, одночасно, залишає приємний аромат. Яке б молочко для автозасмаги ви не вибрали (наприклад, наше улюблене Sisley Self Tanning Hydrating Body Skin Care),воно буде чудово наноситись без плям.

Штучна засмага на світлій шкірі? Менше іноді означає більше

Так, ми знаємо, що це дуже заманливо додати тілу бронзовий відтінок, коли ваш тип шкіри має природно-світлий колір, а літо вже набирає обертів. Але надмірне використання штучної засмаги ніколи не принесе вам позитивних результатів, а на світлій шкірі будь-яка помилка більш помітна. Спробуйте спочатку молочко або крем із ніжним тоном. Молочко Dove Derma Spa Summer Revive Light або Medium — це фантастичний засіб, незважаючи на те як ви його наносите — один раз або декілька разів, щоб досягнути більш темного тону.

Ми також рекомендуємо засоби, які забезпечать штучну засмагу протягом декількох годин. Бренд Xen-Tan є, передусім, експертом у досягненні натурального вигляду від штучної засмаги. Спробуйте Xen-Tan Premium Sunless Tan Light/Medium і ви побачите, як досягнете природнього бронзового відтінкупротягом лічених хвилин. Якщо ваша шкіра дуже світла, цілком можливо, що вона досить чутлива, а це є наступним аспектом, на який потрібно звернути увагу, коли ви вибиратимете правильний засіб по догляду за шкірою та тілом. Для більшої впевненості довіряйте популярним французьким фармацевтичним фірмам, зокрема Bioderma Photoderm Autobronzant Moisturising Foaming Spray, який призначений для людей з чутливою шкірою. Спрей для автозасмаги — це, як правило, хороший спосіб для досягнення бездоганного зовнішнього вигляду. Але, передусім, не перестарайтесь із нанесенням засобів для засмаги. Ви можете досить легко досягти темного кольору, але видалити шар штучної засмаги та освітлити шкіру практично неможливо.

Засоби автозасмаги для обличчя

Найкращий засіб автозасмагидля обличчя — це, зазвичай, такий, який відповідає вашій стандартній колекції догляду за шкірою. Це означає, що коли ви, зазвичай, використовуєте засоби для зрілої шкіри, то ваш крем автозасмаги для обличчя повинен бути зволожуючим та живильним, а не таким, що зробить вигляд вашої шкіри матовим. Уникайте використання порошкового бронзатору, надайте перевагу кремовому засобу, наприклад Lancôme Flash Bronzer Night-Sun. Це молочко для шкіри має зволожуючу дію, а також в ньому застосовується спеціальна рецептура, яка запобігає переносу кольору на одяг чи інші поверхні.

Дивно, однак, знайдеться і щось краще. Ви не вірите? Спробуйте Clarins Radiance-Plus Golden Glow Booster. Ці спеціальні краплі для автозасмаги можна додати до будь-якого зволожуючого засобу, який раптово стане вашим власноруч зробленим засобом автозасмаги для обличчя (та навіть для тіла). Незалежно від того, використаєте ви краплі зі своїм денним чи нічним кремом, ви отримаєте сенсаційний ефект поступової засмаги з ніжною дією, який завжди можна легко підсилити.