Перейти до основного вмісту

Чи знаєте ви найкращі чоловічі нішеві парфуми 2023 року? Ось вони!

27.07.2023

Jana Potuznik

Читання на 3 хвилини

Чоловічі нішеві парфуми — це немов відображення того, що чоловіки люблять найбільше. Вони мають аромат тютюну, шкіри, кави й дерева. Нагадують атмосферу висококласного джазового клубу, або ж напругу на кінних перегонах, а коли ви їх носите, то сидять на вас, наче пошитий на замовлення піджак. Які нішеві аромати для чоловіків є ТОПовими?

Міські перлини та сучасність 

Парфумований екстракт LM Parfums Black Oud із нотами дорогоцінної деревини уду (агарового дерева) ідеально підходить для міських джунглів і вечірніх розваг. Ладан додає вишуканості, копі лувак підкреслює унікальність. Має силу, що йде з глибин. Так само, як і чесна чоловіча самооцінка. 

Неймовірно енергійний чоловічий нішевий аромат, а поряд із ним — шипрові парфуми Roja Parfums Reckless. Він починається з лаванди, полину, долучається ладанник, троянда, а тоді — кориця, мох, ладан і багато інших інгредієнтів, що символізують легковажність і частковий егоїзм. Адже це — в його назві.

Maison Margiela REPLICA Jazz club перенесе вас у світ, оповитий тютюновим димом, п'янким ароматом вишуканого рому та легкого «джемування» під час суботнього вечора. Він пульсує життям (лимон + рожевий перець), а ще — ромом, шавлією й солодкою ваніллю. Нескінченно повний таємниць і гріхів... 

Найкращі нішеві парфуми для чоловіків з великого міста

Подалі від галасливих вулиць...

Парфумована вода NOVELLISTA Deep Moon — чарівна, як дика природа вночі, яку освічує місяць у повні. Насичений східний і деревний аромат, з грейпфрутом, імбиром, шавлією або мохом... Багатонадійні враження для всіх органів чуття!

Ірландське селище. Багато зеленої природи, пагорбів... і твіду! Creed Green Irish Tweed має аромат свіжої м'яти, лимону й вербени. Потім він змінюється ніжним ароматом фіалки та ірисів і солодшає з нотками амбри. Той, хто носить цей нішевий чоловічий аромат, уміє відкривати перед жінкою двері, а також піклуватися про сім'ю. Він справжній чоловік у всіх своїх проявах.

А якщо вас дійсно приваблюють відстані й подорожі, то ви просто зобов'язані прийняти уявне запрошення до Бутану. Саме туди тримає курс Amouage Figment, основа якого базується на кедровій деревині. До неї вас приведе перець із лимоном або ветивер у супроводі чуттєвих нот. Чи впораєтеся ви зі справжньою пригодою? 

Сила легенди 

Parfums De Marly Byerley розповідає легенду про чистокровного жеребця на ім'я Баєрлі, який стояв біля витоків англійської традиції кінних перегонів. Кажуть, що він нічого не боявся, і цей пряний аромат із бергамотом, кедром, гваяковим деревом або ветивером — так само безстрашний. 

Він не вписується в жодні рамки, кидає виклик стандартам і може здивувати тоді, коли ніхто не очікує. Огорнутий хмарою східного тютюнового аромату Teatro Fragranze Tabacco, кожен з вас може стати живою чоловічою легендою! Можливо, це через аромат кориці й гвоздики? А може, палісандру?

Вони підходять для диких країв і для подорожі серед легенд

Найкращі чоловічі нішеві парфуми 2023 року. Деякі традиційні, інші пахнуть новизною — але всі вони самобутні, як справжні чоловіки!