Перейти до основного вмісту

Наш топ-5 найбільш сексуальних жіночих парфумів

21 лютого 2022 р.Notino
Парфуми слід сприймати не лише як частину флірту, але й як особливо важливий елемент, який здатен зваблювати. Давно відомий факт, що якщо жінка хоче когось спокусити, то парфуми будуть неодмінною частиною плану. Варто зауважити, що існують аромати, які приваблюють чоловіків набагато більше, ніж будь-які інші. Тому я вам розповім, які жіночі парфуми вважаються найбільш сексуальними.

Які парфуми приваблюють чоловіків?

Звичайно, один і той же аромат не може однаково приваблювати абсолютно всіх чоловіків. Одних приваблює жінка, огорнута солодкими ароматами, інших — жінка, яка обрала квіткову композицію. Тому у кожного чоловіка бажання та потяг можуть викликати різні аромати. 

Я з’ясував, що існують певні інгредієнти, які мають ефект афродизіаку. Деякі з них наведені нижче: 

Прянощі — відомі своєю афродизіачною дією. Деякі прянощі здатні стимулювати любовний потяг, тому зовсім не дивно, що пряні парфуми є одними з найсексуальніших для жінок.

Деревина — благородний матеріал, з яким ми стикаємося щодня. Існує багато видів деревини, з якої для виготовлення парфумів використовували різноманітні ароматні есенції. Деревні парфуми спокусливі завдяки своєму приємному, теплому та підбадьорливому аромату.

Ваніль: і жінки, і чоловіки просто шаленіють від ванілі. Чому? Тому що цей аромат нагадує нам дитинство — ваніль використовується для приготування багатьох смаколиків (тортів, морозива). Тож не дивно, що ваніль відноситься і до наших одних із улюблених ароматів. Парфуми із вмістом ванілі виділяють бадьорі нотки, які приваблюють чоловіків.

Цукор: від цукру виникає залежність. Таким чином, не дивно, що багато парфумів містять солодкі нотки, які притягують увагу.

Фруктові нотки: фрукти у складі парфумів вносять певну динаміку, яка не може не приваблювати. Наприклад, черешня спокушає своїм легким та солодким ароматом. 

Я б міг цей список продовжувати і далі, але вважаю, що парфуми з вмістом вищевказаних ароматів володіють чи не найбільшою афродизіачною дією.

Продукти

Мій список найсексуальніших жіночих парфумів

Я склав для вас короткий список жіночих парфумів, які, на мою думку, є найбільш привабливими.

Viktor & Rolf Bonbon

Цей бренд відомий тим, що випускає неймовірно сексуальні парфуми. Парфуми Bonbon спокушають одразу своїм грайливим флаконом у формі вузла. Аромат містить солодкі та вишукані нотки фруктів, карамелі, амбри з пудрово-деревною ноткою створюють запаморочливий коктейль, який змушує багатьох чоловіків обертатися за власницями цих парфумів.

Paco Rabanne Olympéa

Якщо парфуми Invictus є посиланням на міф із грецької міфології, то Olympéa — на культ Ніки, богині перемоги. Структурою цих парфумів є солодкі нотки ванілі та білих квітів, а також пудрово-деревна основа.

Послання парфумів Olympéa абсолютно зрозуміле: вони спокушають чоловіків так само, як і виграють битву. Ці парфуми від Paco Rabanne слід точно вважати сильною зброєю спокусниць! 

Jean-Paul Gaultier Scandal

Неможливо говорити про сексуальні парфуми і не згадати про аромат Scandal від бренда Jean-Paul Gaultier! Оригінальний флакон парфумів із кришкою у формі жіночих ніжок містить надзвичайно вишуканий аромат на основі ноток меду, бджолиного воску та карамелі. 

Парфуми ніжні та неймовірно солодкі, тому мають чим спокушати багатьох чоловіків.

Agent Provocateur від бренда Agent Provocateur

Ці парфуми пахнуть трояндами з пряними і мускусними нотками. Результатом цього є вибуховий коктейль, який гарантує, що за вами обернеться не один чоловік. Agent provocateur — це сильний парфум, тому точно не провокуйте оточення і не наносьте парфум більш ніж на дві точки тіла.

Diesel Loverdose

Завершую цю підбірку найпривабливіших жіночих ароматів парфумами Loverdose від Diesel. Їхній аромат складається з ніжних пряних ноток (лакриці та анісу), змішаних з ароматом ванілі та солодкими пахощами. Парфуми Loverdose стануть вашим неодмінним помічником, якщо ви маєте на меті зацікавити чоловіка.

Шановні жінки, а які парфуми використовуєте ви, коли хочете виглядати спокусливо? Чоловіки, перед якими ароматами ви просто не можете встояти? Поділіться з нами своїми уподобаннями!

Читати далі