Перейти до основного вмісту

Найкращі новорічні подарунки для тата й дідуся!

03.11.2022

Notino

Читання на 3 хвилини

У списку залишилися лише новорічні подарунки для тата й дідуся? Для глав родин, чоловіків, які підтримують вас у радості й горі, які приходять вам на допомогу завжди й без вагань? Читайте далі, якщо вам цікаво, що порадує чоловіків всього вашого життя. Ми підготували поради для найкращих новорічних подарунків для тата й дідуся!

Які вони, найкращі новорічні подарунки?

Якщо запитати тата чи дідуся, що вони хочуть отримати на Новий рік, вони, напевно, скажуть, що нічого, бо в них все є. Однак «нічого» погано запаковується. Тому тишком-нишком зазирніть у їхню ванну чи спальню й подивіться, чого там не вистачає. Можливо, щось варто замінити, або щось їм дуже потрібне, хоча вони навіть не здогадуються про це. Б'ємося об заклад, що в кожному чоловіку ховається не лише маленький нарцис, якого потішить набір для бороди, шкіри чи тіла, але й пустун, який зрадіє різним засобам для масажу або, наприклад, приладу для чищення шкіри обличчя. Все залежить лише від вашого бюджету. Наші поради підійдуть для всіх!

Що покласти татові чи дідусеві під ялинку

Боїтеся, що крем або сироватка не потішать тата чи дідуся? Можливо, вони будуть робити вигляд, що здивовані, бо навіщо нормальному хлопцю чимось мазатись, чи не так? Але щойно вони вперше нанесуть крем, який приємно, по-чоловічому пахне, вони зрозуміють, що це насправді дуже приємна річ! Що б це не було – зволожувальний або нічний крем чи цілий набір, такий подарунок під ялинкою обов’язково сподобається.

Найкращі креми під ялинку:

Ідеї подарунків на Новий рік? Тільки аромат!

Подарунок для тата чи дідуся у вигляді чоловічого одеколону або парфумованої води – це попадання в яблучко. У будь-якому випадку. Ви можете обрати аромат, яким вони регулярно користуються, або ж познайомити їх з новинками у світі ароматів.  У такому разі оберіть одеколон, в якому ароматична складова не настільки концентрована, щоб пришвидшити звикання до аромату. Якщо ж у вас вдома ароматичний маніяк, сміливо подаруйте йому парфумовану воду!

Ароматні подарунки під ялинку для чоловіків:

Розкішне (не)гоління

Якщо ви купуєте подарунок під ялинку для бороданя чи гладко вибритого джентльмена, у нас є поради й для них. Тримери, бритви, олійки, щітки для гоління або помади для бороди – обрати можна для кожного! Хоча ці подарунки суто практичні, але ж саме такими і є чоловіки, чи не так?

Найкращі подарунки для бороди:

Думаєте, що вашого тата чи дідуся не потішать парфуми, бритва чи крем під ялинкою? Не бійтеся, тут є з чого обрати.

Більше подарунків для тата й дідуся на Новий рік