Перейти до основного вмісту

Ми підібрали найкращі подарунки для сестер і подружок! Хочете подарувати парфуми, дієвий професійний крем для шкіри чи тональний крем?

21.10.2022

Notino

Читання на 3 хвилини

Ви так багато знаєте одна про одну! Ви підтримуєте одна одну у всьому. Ви б зробили все одна для одної. Але й у вас також бувають епізоди, коли потрібно дещо дистанціюватися (оскільки все добре в міру). Ви знаєте свої мрії, свої бажання і її смаки. Тому обрати найкращий новорічний подарунок для подруги й вгадати, який новорічний подарунок порадує вашу сестричку, не буде проблемою. Ось наші найкращі поради.

Подарунок з любов'ю, подарунок для радості

Підійдіть до вибору новорічного подарунка для вашої найкращої подруги чи улюбленої сестри як до неодмінного атрибуту жіночої прогулянки. Уявіть собі, що ви йдете разом по магазинах. Згадайте її улюблені кольори й назву останніх парфумів. Пригадайте, наприклад, які «присмаки» ароматичних свічок чи гелів для душу вона любить... І починайте вибирати. Ідеальний варіант – заздалегідь домовитися про ціновий ліміт і, відповідно до цінових обмежень, підібрати для вашої сестри чи подруги новорічний подарунок, який точно влучить у яблучко!

Ароматний подарунок для подруги

Коли ви розмірковуєте про те, що ж придбати сестрі чи подрузі на Новий рік, сміливо вирушайте у світ ароматів. Парфуми? Туалетна вода? Вибирайте відповідно до стилю життя. Для «тусовщиці» сміливо обирайте концентровані варіанти – парфуми або парфумовану воду; туалетна вода підійде для школи, роботи або просто для повсякденного використання. 

ТОП жіночих парфумів під ялинку

Аромати для дому й настрою

Оскільки ароматів ніколи не буває забагато, можливо варто обрати такий подарунок, як ароматична свічкаАромадифузори красиво виглядають і божественно пахнуть. Скляні ємності наповнюються бажаним ароматним наповнювачем, який поступово вбирається в занурені в них дерев’яні палички, які поширюють аромат по всьому приміщенню. 

Якщо ж для найкращої подруги або улюбленої сестри ви хочете обрати дійсно особливий подарунок, зверніть увагу на каталітичні лампи, які не лише наповнюють приміщення ароматом, але й знищують віруси й бактерії в повітрі завдяки каталітичному методу горіння. 

Найкращі інтер’єрні аромати

Догляд за тілом, сповнений краси

Зима – ключовий період у догляді за тілом, тож подаруйте вашій подружці або сестрі засоби для догляду за тілом, скориставшись нашими порадами з їхнього вибору. Ви можете побалувати їх засобами для ваннмолочком для тіла, засобами для догляду за руками, скрабами, засобами для незрівнянного волосся... Будь-чим, що приховує насолоду, на яку заслуговують всі близькі вам жінки!

Подарунки для красивого тіла

Шкіра, як у немовляти, макіяж, як у професіонала

Всі ми, напевно, найбільше уваги приділяємо шкірі обличчя й макіяжу. Ми балуємо обличчя засобами для живлення, дбайливо очищаємо його, доглядаємо за шкірою, а коли справа доходить до макіяжу, то не можемо зупинитись, переглядаючи туторіали. Не кажіть, що ви цього не робите! Тож як подарунок під ялинку подрузі чи сестрі сміливо вибирайте засоби, які зроблять її шкіру красивішою. Не бійтеся обрати щось із декоративної косметики

Новорічний «топ» для догляду за шкірою й декоративної косметики

Вдалося обрати? Завдяки будь-якій із цих порад щодо виробу новорічного подарунку для сестри чи подруги ви досягнете результату, якому позаздрить навіть Санта-Клаус. Ми це вам гарантуємо!