Перейти до основного вмісту

Інжир, перець або смикавець? Будьте винятковими з новими нішевими ароматами

16.02.2024

Jana Krajco

Читання на 4 хвилини

Це як політ першим класом або вечеря в ресторані, де вам допомагають зняти пальто, коли ви приходите, і підсувають стілець до столу. Нам це не потрібно, але... це неймовірно приємно! Так само працюють і нішеві парфуми. Бо навіщо прагнути буденного, коли можна отримати надзвичайне? Ці нішеві новинки огорнуть вас ароматом унікальності з голови до ніг.

Незабутня ваніль

Ви запитаєте, який зараз наймодніший парфумерний інгредієнт? Ваніль. Вона повернулася разом з іншими трендами 90-х, і ми вважаємо, що вона заслуговує на те, щоб їй дали шанс. Солодка, тепла, не залежить від пори року. Ви можете відчути її в елітних жіночих парфумах, таких як Valaya Parfums de Marly, що мають аромат традиції та історії, але також можуть продемонструвати своє сучасне обличчя. Спочатку парфум огортає вас цитрусовими нотами мандарина й бергамота разом із білим персиком, потім запрошує в танок у квітковому саді, де змішуються конвалія, магонія та апельсиновий цвіт, і завершується все мускусом, амброксаном і ваніллю. 

Або дозвольте огорнути себе пудровою хмаринкою, яку створить довкола вас аромат Reminiscence Mimosa. Так, саме абсолю мімози відіграє тут головну роль – разом із фіалкою, глодом, пачулями, бобами тонка й білими квітами, а ваніль спостерігає за всім цим здаля і разом із сандалом та мускусом відповідає за ефектну коду. 

Оригінальні нішеві парфуми

Усі грані перцю

Витонченість ванілі не приваблює вас, а прийдешня холодна пора асоціюється радше з пікантним ароматом? Сходіть на побачення з перчиком. Парфуми унісекс Amouage Lineage бадьорять нотами перуанського та сичуанського перцю, а також приправляють основу шафраном й імбиром. Ладан, мирра або лабданум надають пряній композиції східного відтінку й роблять аромат ідеальним вибором для особливих випадків. 

Але перець може звучати й суцільною свіжістю. У парфумах для чоловіків і жінок Nishane Hacivat X він поєднався з ананасом і бергамотом, запросивши на допомогу апельсиновий цвіт, жасмин і лайм, а завершують цей чарівний унісекс-коктейль ветивер, кедр і пачулі. 

Нішеві аромати, які формують спогади

Нішеві парфуми унікальні за визначенням, але деякі з них наважуються ступити за межі звичного ще на кілька кроків далі. Композиції ще оригінальніші, інгредієнти ще несподіваніші, а результат – іще дивовижніший. І все, що ви проживете з цими ароматами, стане завдяки їм незабутнім. 

Amouage Guidance не дотримується правил чи кордонів. Він для тих, хто хоче будь-що, окрім буденності. І це підтверджується з першого бризку, в якому відчуваються нотки груші, ладану та ліщини. Після цього прокидається османт, троянда, шафран і жасмин, і поступово починають давати про себе знати сандалове дерево, ваніль, лабданум, справжня амбра й акігалавуд. 

Або знову й знову звертайтеся до сили простоти. У цю гру бездоганно грають парфуми Prada Infusion De Figue, яким не потрібно багато, щоб досягти успіху. Оскільки вони дуже добре знають, на які інгредієнти робити ставку. Мандарин, інжир, мастикове дерево та гальбан вимагають уваги самі по собі, але разом вони створюють щось дійсно надзвичайне. 

Хочете справити враження на побаченні або в першу ніч разом? Підкресліть магію моменту за допомогою Maison Margiela Replica Under the stars. Відчувши цей аромат, ви раптом опинитеся на ковдрі посеред недоторканої природи, де пітьму пом’якшує тільки зоряне небо та полум’я багаття, яке ви розпалили, щоб зігрітися. І поки ви будете називати сузір’я, навколо вас витатиме аромат чорного перцю і листа кориці, смикавця, кедрової олії та амбри. Чуттєві акорди з димчастими, загадковими нотами просто непереборні. 

Які нішеві новинки не дають спокою вашому носу? Більше ніж одна, чи не так? Нічого страшного. Іноді необхідно дарувати собі радість. І навіть помножувати її у кілька разів!