Перейти до основного вмісту

Олія макадамії та аргани для догляду за волоссям

26.07.2012

Notino

Читання на 6 хвилин

Олія макадамії та аргани для догляду за волоссям

Кожна жінка мріє мати гарне та здорове волосся. Але чимало жінок не знають як правильно піклуватися за ним. До найважливіших факторів збереження здорового волосся належать збалансоване харчування з достатнім вмістом вітамінів та мінералів, чисте та спокійне навколишнє середовище, уникання стресових ситуацій і власне, правильний догляд. Для здорового та блискучого вигляду вашого волосся необхідно, щоб волосся було добре зволожене та відновлювалося. Які ж продукти забезпечать вам комплексний захист і не будуть виснажувати ваше волосся?

Відповідь – першокласні та якісні олії, котрі вже довгий час належать до невід’ємних складових косметичної продукції по догляду за тілом та шкірою. Тому не дивно, що ці чудесні еліксири природи поширюються і в галузі догляду за волоссям. До найбільш вживаних та найбільш ефективних природних олій, котрі забезпечать необхідне живлення вашого волосся, без сумніву, належать олія макадамії та аргани, котру ще часто називають марокканською олією, оскільки вона походить з Марокко.

Олію макадамії отримують з плодів дерева макадамії трилистої (Macadamia ternifolia), котра росте в дощовитих лісах Австралії, Центральної Америки та Південної Африки. Цю унікальну олію отримують шляхом пресування холодного насіння. В косметичній галузі вона грає першочергову роль завдяки своїм унікальним позитивним властивостям на шкіру та волосся. Також, входить до складу найякісніших сумішей для масажу.

Ніжна та поживна олія макадамії має блідий колір та унікальний склад, котрий схожий на склад природного шкіряного жиру. Якісний склад з вітамінами А, В та Е і високим вмістом ненасичених жирних кислот підвищує гладкість та пружність сухої шкіри і додає волоссю розкішне відчуття зволоження та здоров’я. Олія також захищає волосся від хімічних речовин та шкідливого ультрафіолетового випромінювання.

Олію аргани (відому ще як «марокканське золото») отримують зі стовбурів дерева арганії тернистої (Argania spinosa), котре росте лише в південно-західній частині Марокко. Арганія терниста - це один із найстарших видів дерев на нашій планеті. Поживна олія аргани має жовто-золотистий колір і відома, насамперед, своїми унікальними ефектами не лише на шкіру, але й на волосся.

Дана олія має виразний антиоксидантний ефект, відомий своєю протидією вільним радикалам та одночасно містить надзвичайно велику кількість ненасичених жирних кислот, котрі допомагають відроджувати природний ліпідний шар волосся. Місцеві марокканські жінки використовують її більше століття для догляду за шкірою та волоссям, оскільки вона сприятливо протидіє висушуванню волосся в суворому кліматі пустелі. Олія аргани попереджує не лише січення та ламкість волосся, але й одночасно посилює волосся та забезпечує його достатнім зволоженням.
Завдяки ретельному відновленню шкіри голови стимулюються та відновлюються фолікули волосся, що сприяє кращому росту волосся, воно стає здоровим та блискучим.

Позитивні ефекти олії:

  • Інтенсивно живить та розгладжує волосся, котре залишається винятково гладким, блискучим та еластичним.
  • Олія одразу поглинається волоссям та не залишає жирних слідів.
  • Продовжує живий колір волосся та попереджує його згасання.
  • Природно оберігає волосся від шкідливого ультрафіолетового випромінювання.

Ці унікальні природні олії можна знайти в ексклюзивній косметичній продукції торгових марок Macadamia Natural Oil та Moroccanoil. Обидві марки використовують велику кількість цих олій і цим забезпечують високій рівень догляду за волоссям. Продукція марки Macadamia Natural Oil та Moroccanoil чудово впорається з проблемами вашого пошкодженого та сухого волосся. Серед їхнього широкого спектру продуктів можна знайти лікувальні шампуні, кондиціонери, маски для волосся, першокласну продукцію для догляду та укладки волосся.

Для сухого та пошкодженого волосся використовуйте шампунь Macadamia Natural Oil, котрий містить велику кількість олії макадамії та аргани, ніжно очищує, оновлює рівень зволоження волосся та не містить сульфатів і парабенів. Для досконалого відновлення пошкодженого волосся можете також спробувати відновлюючу маску Macadamia Natural Oil, котра поліпшує природну еластичність волосся, підвищує блискучість та забезпечує довготривалий здоровий стан вашого волосся.

Якщо ж ви шукаєте потрібний кондиціонер для вашого волосся, вас точно не підведе Moroccanoil Repair, котрий його надійно відновить за допомогою арганової олії, кератину, жирних кислот та білків. Для миттєвого ефекту рівномірно нанесіть кондиціонер на волосся помите шампунем Moroccanoil Repair. Змийте через кілька хвилин.
В якості косметики по догляду за волоссям, чудово підходить олія-спрей Macadamia Natural Oil, котрий призначений для всіх типів волосся, чудово поглинається та забезпечує миттєве живлення. Розпиліть спрей на волосся після всіх необхідних процедур.

Ваші кучері допоможе приручити та досконало зволожить крем для кучерявого волосся Moroccanoil Curl, котрий створено на основі передової технології, яка формує ідеальні кучері. Засіб забезпечує оптимальну фіксацію вашої зачіски, збільшить об’єм, блиск та контроль. Також, забезпечує охорону проти зовнішньої вологи.
Досконалу фіксацію вашої зачіски забезпечить лак для волосся із сильним ефектом Moroccanoil Styling, котрий підходить всім типам волосся, збереже волосся легким та блискучим, надасть довготривалу фіксацію зачіски без жорсткого ефекту на цілий день.