Перейти до основного вмісту

Discovery Box Notino: нехай вас нарешті причарує той, хто вас вартий!

06.06.2023

Jana Potuznik

Читання на 3 хвилини

Або варта, звісно. Так, ми говоримо про парфуми, про аромати. Адже знайти свій аромат, який полонить із першої миті, іноді так само важко, як зустріти кохання свого життя. З останнім вам Discovery Box Notino, звичайно, не допоможе, але точно стане в пригоді під час пошуку ідеального аромату!

Несподіванка, в яку ви закохаєтеся

Зробіть собі ароматний сюрприз, навіть якщо це звичайний день. Такий знак уваги до себе піднімає самооцінку. І особливо доречний для кожного, хто не вміє швидко приймати рішення під час вибору парфумів. З Discovery Box Notino, що містить п'ять варіантів ароматів, ви самі зможете вирішити, скільки часу хочете ними користуватися. Або й повністю використати всі пробники.

Коли вибір парфумів перетворюється на гру

Як це зробити? Відкрийте на сторінці Discovery Box Notino в лівій колонці блок Парфуми й насолодіться королівською прогулянкою світом ароматів. Буквально за кілька гривень кожен (і до 300 грн за цілу коробку!) – ви можете замовити майже будь-яку кількість. 

Обирати Discovery Box можна за багатьма параметрами – набори для повсякденного використання й особливих нагод, для чоловіків і жінок. А якщо ви відкриєте набори унісекс, отримаєте мікс ароматів для неї й для нього. Можна створювати набори з продукції певних брендів, як-от ArmaniNovellistaPrada... або замовляти за вашими улюбленими інгредієнтами (квіткові, фруктові, східні, водні аромати...). 

Обожнюєте експерименти? Спробуймо!

Discovery Box створений для вільнодумних натур, які не можуть бути вірними одному аромату. І для тих, хто хоче трохи поекспериментувати з парфумерією. Навчіться сприймати аромати відповідно до настрою, події, фізичного стану... й щоразу обирати інший. Коли у вас поганий настрій, а за вікном дощить, вам точно буде до душі інший аромат, ніж тоді, коли ви біжите на побачення або подолали марафон у спортзалі, й вас переповнюють ендорфіни!

Discovery Box – це ще й ідеальна можливість поекспериментувати з нашаруванням ароматів. Іноді буває гарною ідеєю самостійно створити свій ідеальний аромат вдома, поєднуючи парфуми, які доповнюють або підкреслюють один одного залежно від інгредієнтів. 

Подарунок і парфуми для подорожей

Безперечно, нам усім добре відомо, що аромати – один із найпопулярніших подарунків для тих, кого ми любимо. Але якщо ви не зовсім упевнені, що вгадаєте з брендом? Або знаєте, що людина, якій ви хочете догодити, вагається між кількома фаворитами? 

Discovery Box із парфумами стане відмінним рішенням! Зокрема й тому, що набір обраних пробників прийде в справді ошатній упаковці. Такий варіант пакування ідеальний для подорожей, до того ж туди можна додавати й інші аромати. Оповийте себе свіжістю вранці й ароматом пристрасті ввечері

Відкрийте для себе також світ косметики

Обрали? Замовили? Зазирніть у вкладку Notino Discovery Box іще раз. Перед вами відкриється широкий асортимент наборів косметики, що допоможуть поступово спробувати абсолютно нові продукти від провідних косметичних брендів, як-от Collistar або Lancôme.