Перейти до основного вмісту

Побачення з чуттєвим продовженням? Які нюанси не можна недооцінювати, щоб усе склалося чудово?

31.01.2023

Jana Potuznik

Читання на 3 хвилини

Бездоганна зачіска, ідеальне вбрання... цього досить? Коли ви збираєтеся на побачення, особливо на таке, де може статися ЦЕ, потрібно підготуватися більш ретельно. Подбайте про білосніжну усмішку, свіжий подих, чудовий аромат, відсутність поту, інтимну гігієну, а далі... просто насолоджуйтеся незабутнім вечором!

Інтимність починається з мови тіла

Залицяння, спокушання, флірт... Коли перші побачення позаду й ви знаєте, що наближається те особливе, на якому станеться ЦЕ, то, окрім відповідального підходу до контрацепції, потрібна впевненість у тому, що вам обом буде добре. Якщо ви дійсно готові до близькості, а з мови тіла, жестів, усмішок помітно, що ваш обранець також, варто розпочати підготовку до цієї важливої події. 

Бездоганна усмішка й свіжий подих

Якщо ваші очі сяють від одного погляду на нього чи на неї, нехай сяє й ваша усмішка. Не бійтеся делікатного домашнього відбілювання зубів, сприйміть цю очікувану подію як стимул навідатися до стоматолога-гігієніста, а також придбайте спрей для порожнини рота, який чекатиме свого часу в сумочці чи рюкзаку. Чимало таких побачень із продовженням починаються з вечері. Щоправда, близькість із присмаком їжі навряд чи можна назвати приємною навіть після двадцяти років спільного життя, не кажучи вже про свіжі романтичні стосунки. А для жуйки може просто не виявитися часу.

Миттєва свіжість для рота

Нерви – під контролем

Не викажіть свого хвилювання у вирішальний момент. Зрозуміло, що очікування, жага й пристрасть – це потужний коктейль, тому тим більше не можна випускати його з-під контролю. А в ситуації особливого нетерпіння можна спітніти навіть за вухами. Якщо інколи можна обійтися без антиперспіранту, то зараз точно не той випадок. Тому забудьте про дезодоранти, які не усувають потіння, а лише злегка приховують його.

Найкращі антиперспіранти для вас обох

Ретельна інтимна гігієна

Зненацька ви можете збагнути, що спітніли навіть «там». За недовгою романтичною вечерею можна розпашіти так, що не врятує навіть вечірня прохолода. І ви вже не будете настільки впевнені у свіжості своїх інтимних місць. Про більшість моментів можна подбати вдома за допомогою класичної інтимної гігієни в душі або після нього. Однак все-таки не завадить мати засіб, який допоможе вам почуватися свіжими навіть тоді, коли ви скинули все до останньої одежини й забули про сором’язливість. 

Яке інтимне освіження спробувати

Аромат розкаже, хто ви

Не варто експериментувати при виборі аромату на важливе побачення. Аби почуватися комфортно, візьміть парфуми, до яких ви звикли. Немає нічого гіршого, як очманіти від нового аромату, яким ви хотіли похвалитися. А щоб у вашого партнера не розболілася голова, не перестарайтеся з кількістю парфумів. Від вас має пахнути так, щоб хотілося нахилитися дуже, дуже... близько. А не так, ніби аромат створює навколо вас глуху стіну. 

Сексуальні аромати для неї й для нього

Не підганяйте події…

І не поспішайте самі. Швидкі рішення мають свою принадність – іноді. Але цей момент буде набагато чарівнішим тоді, коли ви вже відчули прив’язаність і добре вивчили одне одного. Повірили одне одному. Бо саме тоді звичайний секс стає справжньою інтимністю, близькістю й тілесним коханням. Хоча, можливо, вам все це вже давно відомо... 

У будь-якому разі постарайтеся насолодитися своїм новим сексуальним досвідом на повну. Не шкодуйте пестощів одне для одного. А як до них підготуватися, ви вже знаєте.