Перейти до основного вмісту

Поради щодо вибору подарунків до Дня святого Валентина

03.02.2019

Notino

Читання на 3 хвилини

Свято закоханих — це одне зі свят, яке я би могла святкувати хоч щодня. Кохання ніколи не буває вдосталь, як і порад щодо вибору подарунків до Дня святого Валентина.

 

День святого Валентина має довгу традицію. Усе розпочалося ще в часи античного Риму, коли Клавдій II заборонив заручини та весілля, щоб чоловіки не втікали з війни до своїх сімей. Проте знайшовся один священник Валентин, який потайки проводив весільні обряди. Саме 14 лютого його стратили за такі дії. З коханням ніколи не було просто. Однак це, мабуть, вам відомо😊. Ви вже знаєте, який подарунок до Дня святого Валентина підготувати?

Подарунки до Дня святого Валентина для чоловіків

Бренд Captain Fawcett, який носить ім’я британського мандрівника, представив фантастичну колекцію Shaving, у якій ви знайдете все для любителів традиційного гоління. Найбільший топ-продукт із цієї колекції — подарунковий набір Shaving, що містить пензлик для гоління зі щетиною борсука, а також станок для гоління та мило.

Ще ми приготували для вас Scottish Fine Soaps із набором Men’s Grooming Thistle & Black Pepper, що містить туалетну воду, гель для душу та бальзам після гоління. Якщо ми вже торкнулися теми натуральної косметики, вам обов’язково принесе радість чудовий набір до Дня святого Валентина для чоловіків Weleda Men, до складу якого входить зволожувальний крем і гель для душу, який завжди стане в нагоді!

Подарунком до Дня святого Валентина для чоловіків можуть стати парфуми! Спробуйте Bvlgari The Miniatue Collection, в яких представлено п’ять мініатюр чоловічих парфумів Bvlgari!

Спільна радість

Якщо би ви хотіли, щоб подарунок до Дня святого Валентина був частково й вашим подарунком, зверніть увагу на Marc Jacobs Splash Pear — це унісекс-аромат, сповнений соковитих тонів, які завжди покращать настрій вам обом.

Також разом ви можете прожити романтичні моменти з ароматичними свічками. Достатньо наповнити ванну та розмістити навколо... Bath & Body Works: Merci Paris або ж Champagne Toast. Вони мають напрочуд п’янкі аромати!

Подарунки до Дня святого Валентина для жінок

Ваш чоловік безпосередньо запитав, який саме подарунок до Дня святого Валентина принесе вам радість? Неодмінно скористайтесь цим! Парфумована вода Amouage Honour — наче елегантне шовкове плаття із квітів. Tiffany & Co. підготували для вас подарунковий набір однойменних, ніжно-квіткових парфумів або ж їхніх мініатюр.

Чудовим подарунком може стати будь-що з декоративної косметики. Makeup Revolution Soph X Totally Soph містить у собі палітру тіней для повік, контурну палітру та набір із трьох красивих блисків для губ. Зверніть увагу також на подарунковий набір I Heart Revolution або Chocolate! Останній має форму серця та виглядає як розкішна коробка цукерок, однак вона приховує в собі одразу три палітри та чудові пудри-бронзатори!

Це буде справді чудове свято Валентина! 😊