Перейти до основного вмісту

Чому ми з нетерпінням чекаємо року Дракона, й що він привнесе в наш косметичний догляд (і не тільки)

07.02.2024

Jana Krajco

Читання на 3 хвилини

Особлива річ – ці гороскопи. Зазвичай ми не підпорядковуємо їм своє життя, але коли натрапляємо на них, то не можемо встояти, щоб їх не прочитати. Адже це така спокуса – зазирнути в майбутнє! Ось і цього разу ми не втрималися і подивилися, що чекає на нас (і нашу б’юті-рутину) в рік Дракона. За китайським місячним календарем він починається 10 лютого 2024 року.

Дракон прилітає, приносячи надію

Чекаєте хороших новин? Навіть не сумнівайтесь! Згідно з китайським календарем дракон – це символ виняткової сили, процвітання та удачі. Ба більше, цього року він асоціюється зі стихією дерева, що символізує прогрес і зростання. І це звучить більш ніж багатонадійно. Відповідно, настає ідеальна пора для нових починань і важливих життєвих рішень. Ви можете сподіватися на безліч можливостей, які тільки й чекають, поки ви ними скористаєтеся.

Порада! У вас була мрія, яку ви досі не втілили? Саме час зробити перший крок. Але, що логічно, на шляху до успіху вам знадобиться багато енергії. 

Технології та зелений підхід

Що ж станеться, якщо ви впустите Дракона у догляд за собою? Він допоможе вам ступити крок убік і дати нарешті шанс чомусь новому. Власне, новий китайський рік закликає до експериментів та інновацій, оскільки новітні технології рухають не лише ІТ-сферу, а й світ догляду за шкірою. Ви вже пробували силу щіток для очищення шкіриультразвукових скраберів чи, наприклад, світлотерапію? То прислухайтеся до Дракона й наважтеся. Із сучасними приладами ви легко створите ритуал, який вам подобатиметься, а, наприклад, із світлодіодною маскою для обличчя ви ще й чудово відпочинете (адже треба думати й про психічне самопочуття). 

Піклуйтеся про себе за допомогою новітніх технологій

Стихія дерева, яка має великий вплив на Дракона, також віщує хороші новини для навколишнього середовища. Разом із драконячим прагненням до прогресу та всього нового очікується ще більший акцент на зелених технологіях, відновлюваних ресурсах і загальному сталому розвитку. Подібний підхід ви також можете спроєктувати на свою ванну кімнату.

Порада! Підтримайте бренди, які дбають про планету більше, ніж про мільйонні прибутки. Зведіть до мінімуму утворення відходів і використання одноразових засобів. Сортуйте упаковку й намагайтеся максимально економити воду. 

Кольори, які приносять удачу

Якщо вам подобається сила Дракона й ви справді хочете завоювати його прихильність, не ігноруйте також кольори. Відповідно до китайської астрології, вони впливають на багато сфер нашого життя, оскільки зберігають енергетичний баланс. Кожен рік асоціюється з певним кольором. Якщо ви оточите ним себе, то посприяєте загальній гармонії. Цьогорічний, мабуть, не стане сюрпризом. Енергія, екологія, інновації – як ви вже здогадалися, усе це асоціюється із зеленим, а конкретніше – смарагдовим кольором. Якщо ж це не зовсім ваше, ви можете зробити ставку на темно-червоний або золотаво-жовтий, які його доповнюють. 

Порада! Включіть ці кольори не лише в свій гардероб, а й у свій макіяж. Адже смарагдова підводка, червона губна помада й золоті нігті – це звучить як ідеальний лук для вечірки! 

У кольорах Дракона

Що скажете? Чи впустите ви Дракона у своє життя? Спробуйте! Було б прикро не використати його енергію. У всякому разі, це принаймні хороший привід нарешті розпочати реалізацію давно відкладених планів і мрій.