Перейти до основного вмісту

Станьте королевою вечірок

29.09.2015

Notino

Читання на 4 хвилини

Дізнайтеся, як створити ідеальний вечірній макіяж та станьте королевою вечірок!

Створюючи яскравий макіяж, слід подбати, перш за все, про ідеальний тон шкіри. Використовуйте тональний крем або ВВ чи СС креми.

На моделі я використала тонуючий зволожуючий крем BalmShelter з SPF 18. Це один з моїх фаворитів: ідеально приховує недоліки, стійкий та додатково зволожує шкіру.

Щоб шкіра виглядала свіжою, зафіксуйте макіяж обличчя пудрою. Замість класичного варіанту, можете обрати роз’яснюючу пудру. Вона містить маленькі, ледве помітні, блискітки, які відображають світло. Це надасть шкірі сяючого вигляду.

Якщо Ви щойно з відпочинку і ваша шкіра виглядає засмаглою, можете сміливо пропустити крок з тональним кремом. Достатньо використати тільки роз’яснюючу пудру. Адже в макіяжі завжди доречне парвило: чим менше – тим красивіше.

Очі

Наступним кроком в створені вечірнього образу є макіяж очей. Ми будемо працювати з контрастом двох відтінків: темного та світлого. Я використала палетку тіней Smoke Balm Volume 1.

Почніть зі світлого відтінку тіней. Нанесіть обраний відтінок на всю поверхню рухомого віка, ретельно розтушовуючи у напрямку брів. Тіні можете нанести подушечками пальців або за допомогою пензлика для кращого розтушування.

Тепер візміть темний відтінок тіней. З ним ми створимо погляд відкритішим та виразнішим. За допомоги закругленого пензлика досягнете найкращого ефекту і до того ж він полегшить вам роботу. Мене приємно здивував пензлик для нанесення тіней від Makeup Revolution.

Нанесіть тіні на пензлик і почніть поступово наносити темний відтінок від зовнішнього кута ока. Підведіть тінями лінію росту вій та витягніть лінію трохи виходячи за зовнішній кут ока. Продовжіть нанесення тіней на верхній частині рухомої повіки в сторону до середини внутрішньої частини ока. Ретельно розтушуйте тіні.

Загострений зовнішній кут ока виділемо тінями, і одразу розтушуємо прибираючи тим самим чіткий перехід між відтінками. На фотографії нижче бачите контраст між тінями, і як красиво вони підкреслюють форму очей та оптично збільшують їх.

Тепер нафарбуйте вії. Мої улюблені туші для створення макіяжу - це туші марок The Balm або Dior.

Також раджу злегка нафарбувати нижні вії. Це додатково збільшить очі і надасть погляду чарівності.

РЕКОМЕНДУЮ: Для інтенсивнішого підкреслення погляду візьміть той самий темний відтінок тіней і нанесіть на лінію росту нижніх вії від половини ока в сторону зовнішнього кута.

Рум’яна

Макіяж очей готовий, а отже, наступним кроком будуть рум’яна. Після літа шкіра має бронзовий відтінок. Щоб його підкреслити, ідеально підійдуть яскраві відтінки.

Для нашого макіяжу я обрала рожевий відтінок під назвою Argyle від The Balm Instain. Ці пігментовані рум’яна дуже стійкі та виглядають на шкірі природньо. Рум’яна краще наносити пензликом з натуральним ворсом. Я використала пензлик для рум’ян Artdeco Brush з натуральної шерсті.

Губи

Останнім кроком в завершені нашого вечірнього образу буде помада. Я обрала рожевий відтінок. Він буде вдало доповнювати рум’яна. Колір губ та ру’мян будуть доповнювати один одного і вдало гармоніювати в макіяжі. Для макіяжу губ я обрала помаду в олівці від Maybelline Color Drama у відтінку 150 Fuchsia Desire та для виразності додала прозорий блиск для губ Bourjois 3D Effet Gloss відтінок 18 Transparent Oniric. Блиск оптично збільшить об’єм губ та надасть їм свіжий соковитий вигляд.

Яскравий вечірній макіяж готовий. Роз’яснююча пудра, підкреслені темні очі, яскрава помада та рум’яна. Спробуйте цей макіяж для вечірки і Ви обов’язково привернете увагу оточуючих своєю красою.

Іріс, візажист parfums.cz