Перейти до основного вмісту

ТОП-5 весільних зачісок у 2018 році

11.04.2018

Notino

Читання на 4 хвилини

Також продовжується тенденція організовувати весілля на лугах, фермах, біля лісів… Саме тому нареченим ідеально личитимуть зачіски у стилі бохо, які разом із подихом ретро-стилю 30-х років стануть цьогоріч найяскравішим доповненням святкування...Яка в цьому перевага?

Вам не потрібен перукар. Ви зможете зробити зачіску власноруч (або достатньо попросити подругу).

Розпущене волосся

Весільною зачіскою може бути просто розпущене волосся. Достатньо лише подбати про його здоровий вигляд (з чим вам допоможе підготовчий спрей для укладки від Schwarzkopf), ретельно розчесати його щіткою, наприклад Olivia Garden (іонізує) або Ikoo (з натуральних смол і каучуку). Тепер можна скористатись феном.

Сироватка Paul Mitchel скоротить вам час використання фена! Використайте також крем для фіксації та надання хвилястості. Не забудьте прикрасити ваше волосся вінком із квітів. У вас пряме волосся, але ви хочете зробити його трохи хвилястим? Використайте щипці для волосся та термоспрей для фіксації tecni.art. Весільна зачіска з вінком можлива і з прямим волоссям.

Зачіска з косою «риб'ячий хвіст»

Чудовою весільною зачіскою для довгого волосся стане «риб'ячий хвіст». Стиль бохо передбачає дещо «недбалий» вигляд зачіски. Ви можете заплести «хвіст» асиметрично або заплутати його в нижній частині. Для початку розчешіть волосся та нанесіть невелику кількість лаку. Якщо ваше волосся ослаблене, тоді ви неодмінно оціните крем проти посічених кінчиків від Redken або крем для блиску для гладкості від Tigi. Ідеально підходить передусім для брюнеток і рудоволосих. Розділіть волосся на дві половини за допомогою зажимів для волосся від Tigi. Візьміть локон із правої частини, просувайте його крізь праву половину волосся нагорі та крізь ліву внизу, надаючи форму вісімки. З іншої сторони робіть навпаки. Коли хвіст буде готовий, ви можете трохи витягнути декілька локонів. Під час заплітання можна з легкістю вплести у волосся квіти чи інші прикраси.

Високий пучок

Ідеальна весільна зачіска для волосся середньої довжини. Для початку розімніть пальцями віск для фіксації та нанесіть його вздовж волосся. Після цього візьміть прості шпильки та закріпіть локони на тім'ї. Завдяки асиметрії та нерівності ви отримаєте належний стиль бохо. Належно зафіксуйте вашу весільну зачіску, щоб вона виглядала ідеально упродовж всього дня. З цим впорається спрей для фінальної фіксації волосся Caviar Style.

Низький пучок

Пучок, що заплетений у нижній частині, підходить для середнього та довгого волосся. Йдеться лише про надання більшого об'єму. Ви досягнете цього, використавши більші бігуді, наприклад бігуді-липучки Chromwell. Коли ви їх знімете, проведіть пальцями вздовж волосся та починайте заплітати. Іноді робиться так звана плетінка, яка на відміну від пучка трохи вільніша. Прості плетінки та порція лаку допоможуть вам отримати весільний пучок, який ідеально виглядатиме впродовж усього дня. Не забудьте про квітку!

Гламур 30-х років

Зачіски для наречених із коротким волоссям натхнені 30-ми роками. Ви можете створити горизонтальні завитки або накрутити ваше коротке волосся, використавши бігуді. Необхідно лише трохи блиску для фіксації. Досконало зафіксуйте волосся ще сильнішим лаком, наприклад Vavoom від Matrix, та виберіть декоративну пов'язку для голови. Цей прийом буде доречним, навіть якщо ви підстрижені «під хлопчика». Це надасть вам ніжності у ваш особливий день…