Перейти до основного вмісту

Чи знаєте ви, куди потрібно наносити парфуми, щоб аромат проявлявся максимально чуттєво?

03.07.2023

Tereza Krup

Читання на 3 хвилини

«У ліжку я вбираюся лише в кілька крапельок парфумів», — стверджувала відома спокусниця Мерилін Монро. «Увесь мій дім наповнений ароматом туалетної води, у якій переважають нотки апельсину», — каже модель Кейт Мосс. Але все це зовсім не допоможе дізнатися нам, куди потрібно наносити аромат, щоб він відчувався якнайкраще та викликав щире захоплення нашого оточення.

Найвдаліше місце для нанесення — це аж ніяк не наша домівка (вибач, Кейт) і не підколінна ямка. І вже точно не зап’ясток, де тече кров. Парфумери сходяться на думці, що таким місцем є «звичайна» потилиця.

Найкращі парфуми-афродизіяки

Афродизіяки — зовсім не з Африки 

Нас оточує безліч різноманітних ароматів. Як у них розібратися та які з них мають найсильніший ефект афродизіяку? Це анімалістичні, тобто тваринні компоненти. До них належить, зокрема, незабутній мускус, тобто «аромат», який видобували зі статевих залоз оленя кабарги. Однак його використання заборонено, а замість нього ви знайдете в ароматах рослинні або синтетичні замінники.

Самиці цивет (різновиду хижих ссавців-гризунів) також завоювали своє місце на парфумерному ринку. Біля геніталій вони мають ароматичні залози, які виділяють їдку пахучу речовину цивету, що раніше використовувалася в парфумерній промисловості. На щастя, зараз без цього (не)запашного компоненту можна обійтися. 

Ви, мабуть, також знаєте й амбру, секрет зі шлунка кашалота. Коли ця речовина природним чином виходить із тіла кита, вона десятиліттями плаває на поверхні моря, «дозріває» та окислюється. Із роками вона змінює свій аромат, а коли «старіє», набуває ніжнішого, морського відтінку.

ТОП-парфуми, які варто спробувати

Вульгарна природа

У жасмині, цвіті апельсинового дерева або туберозі ви знайдете ароматичну речовину індол, яка є зведеною сестрою мускусу. Вона справляє подібний ефект, але має виключно рослинне походження. У цього компоненту також є характерний відтінок гнилі, а у великих дозах він може здатися вульгарним. Але при правильному дозуванні він нагадує аромат чистої шкіри

П’янкий жасмин

Одним із найсильніших квіткових афродизіяків є жасмин, який своїми більше ніж сорока трьома видами нагадує тваринний мускус. Найрізноманітніші дослідження доводять, що жасмин чудово впливає на підтримку лібідо та притягує протилежну стать, неначе магніт. В індуїстській і мусульманській культурах жасмин відомий як «парфуми кохання», тому ці ніжні білі квіти часто використовуються в Азії як частина весільних церемоній. 

«Простіше кажучи, ті аромати, які подобаються, нам і допомагають. Оптимальними парфумами для нас є ті, котрі мають природний аромат».

Сандалове дерево, сіль і кмин

Експерти з парфумерної промисловості не оминають своєю увагою також чудове сандалове дерево. Кажуть, що жінка, яка використовує парфуми з цим компонентом під час близькості, викликає більше бажання і сильніші відчуття.

Цікавим сучасним інгредієнтом ароматів є також сіль, що реагує з рівнем pH шкіри і нібито нагадує аромат тіла після сексу. Кмин знову-таки надає тваринного відтінку парфумам унісекс і втілює аромат спітнілого тіла після занять коханням. 

І насамкінець пам’ятайте, що кожен день має бути наповненим приємним ароматом — але не парфумами або туалетною водою, якими користується ваша найкраща подруга. Обирайте для себе привабливий і п’янкий аромат незалежно від вашого оточення.