Перейти до основного вмісту

3 грудня: зробіть масаж шкіри й зарядіть тіло енергією

03.12.2023

Notino

Читання на 1 хвилину

Під час купання в душі чи ванні не забудьте про масажну щітку або масажну рукавичку й легкими рухами подаруйте своєму тілу нову порцію енергії. Це чудовий спосіб видалити мертві клітини зі шкіри й додати їй сяйва. І відчути себе наче заново народженими!

Для краси й здоров’я тіла та душі  

Масаж щіткою або масажною рукавичкою пробуджує кровоносну систему, що справляє більший вплив на тіло й розум, ніж найкращий енергетичний напій. А головне — вранці! Крім того, масаж масажною щіткою дозволяє «запустити» лімфатичну систему, яка допомагає виводити шлаки й токсини з організму. Але для того щоб лімфатична система належним чином працювала, лімфа повинна мати куди текти.

Новорічні свята без целюліту   

Напевно, багато хто з вас мріє про це, і не тільки на свята. Вас турбує «апельсинова кірка» на стегнах і сідницях? Не забувайте, що причиною її появи (крім генетики та способу життя) може бути стан вашої лімфатичної системи. Якщо вона страйкує, заохочуйте її рухом, достатнім питним режимом, а також регулярними процедурами масажу за допомогою масажної щітки або рукавички.  

Найкращий спосіб, як зробити масаж шкіри