Перейти до основного вмісту

Веганський макіяж, що вирізняється стійкістю? Ми його знайшли й не збираємося це приховувати!

23.01.2023

Veronika Kucera

Читання на 3 хвилини

Дедалі більше ми звертаємо увагу не лише на кінцевий вигляд нашого макіяжу, але й на те, з яких продуктів він складається. Що саме ми наносимо на обличчя, і який воно має склад. Хтось віддає перевагу веганській косметиці з етичних міркувань, хтось просто любить пробувати нові варіанти. Хай там як, навіть великі бренди намагаються прислухатися до наших побажань і випускають колекції з веганськими інгредієнтами.

Веганське й екологічне не означає дороге  

Для початку потрібно прояснити одну річ. Якщо продукт є веганським або, наприклад, має біорозкладну упаковку, це не означає, що він обов'язково буде шалено дорогим. Просто виробництво здійснюється за іншими технологіями, й бренди зі світовим ім'ям і мільйонами проданих товарів, погодьтеся, можуть собі дозволити не завищувати ціни. І це нам на руку, адже асортимент етичної й доступної за ціною косметики розширюється.  

Якість за вигідною ціною? Цим можуть похвалитися Rimmel, Maybelline й Essence 

Rimmel Kind & Free  

Компанія Rimmel розпочала новий етап у своїй діяльності із запуском серії Kind & Free™. Погодьтеся, що назва говорить сама за себе. Хороший бренд завжди має прислухатися до потреб і побажань своїх клієнтів і задовольняти їх!  

Саме тому серія Kind & Free™ не містить інгредієнтів тваринного походження, включно з будь-якими побічними тваринними продуктами, такими як бджолиний віск або мед. Йдеться про широкий спектр якісної декоративної косметики. Ідеологія Kind & Free™ побудована на прагненні Rimmel оспівувати розмаїття краси, сміливу індивідуальність і самовираження. 

Які веганські й екологічні продукти варто спробувати?

Maybelline Green Collection  

У Maybelline розуміють, що споживачі прагнуть отримати високоефективні продукти, розроблені з врахуванням потреб усіх мешканців планети, й любителі косметики тут не виняток. Тому філософія Maybelline Green Collection спирається на чотири головні засади.  

  • 1. Склад продукту має містити щонайменше 70 % компонентів природного походження. 
  • 2. Пакування має складатися з суміші нових і перероблених матеріалів. 
  • 3. Рецептури мають бути веганські, тобто без інгредієнтів тваринного походження. 
  • 4. Усі компоненти повинні бути чистими. Це означає, що в них мають бути відсутні певні складники, яких деякі споживачі намагаються уникати. 

Які веганські й екологічні продукти варто спробувати?

Essence  

Коли говоримо про Essence, навіть не потрібно вказувати назву серії, адже весь цей бренд є веганським.  

Веганські продукти Essence не містять інгредієнтів тваринного походження. Замість цього бренд використовує рослинні або синтетичні речовини. Захист тварин був важливим для Essence з самого початку, тому бренд ніколи не тестував продукцію на тваринах.  

З 2021 року всі нові продукти Essence виготовляються з чистих веганських інгредієнтів, і бренд планує не відступати від цієї практики. 

Вдалося щось вибрати? Веганські косметичні засоби зараз у тренді, тож будьте такими й ви.