Перейти до основного вмісту

Відбілювання зубів у домашніх умовах

06.04.2020

Notino

Читання на 4 хвилини

Який аксесуар найкрасивіший? Однозначно сяюча усмішка! Вона личить усім і ніколи не виходить з моди. За допомогою якісних продуктів ви можете впоратися з відбілюванням зубів у домашніх умовах. Наведені нижче поради щодо відбілювання зубів у домашніх умовах допоможуть вам одержати швидкий і довготривалий результат.

Висвітлити емаль та надати їй привабливого кольору можна не лише методом хімічного відбілювання, а й за допомогою делікатного видалення поверхневої пігментації. Ефективне відбілювання зубів забезпечують відбілювальні засоби, які сприяють розкладу пігментів. Також емаль можна освітлити відбілювальним олівцем. Відбілювання зубів у домашніх умовах цілком безпечне та не шкодить вашому здоров’ю, однак слід ретельно дотримуватись інструкції, а щодо самої процедури проконсультуватися зі своїм стоматологом.

Методи швидкого відбілення зубів у домашніх умовах

Отримати голлівудську усмішку можна в різні способи — обирати вам. Якщо ви готові зачекати дещо довше, але одержати максимально надійний результат, обирайте для догляду за зубами відбілювальні зубні пасти та ополіскувачі для ротової порожнини. Однак якщо потреба є нагальною, адже новорічна вечірка вже на носі, рекомендуємо відбілювальну смужку або набір для відбілювання зубів, до складу якого входить гель, призначений для відбілювання зубів у домашніх умовах.

Відбілювальні зубні пасти

Більшість із них спроможні очистити емаль від пігментації — тобто вони не змінюють природній колір зубів, але видаляють пожовтіння від кави, чаю та їжі.

Найкращі зубні пасти:

- з флуоридом: Opalescence Whitening

- чорна зубна паста без флуориду: Ecodenta Expert Black Whitening

- швидкий ефект із технологією Nanoxyd: Swissdent Extreme

Відбілювальні смужки для зубів

Завдяки простому застосуванню вони не поступаються за популярністю зубним пастам. Якісні смужки дуже просто наклеїти, вони не ковзають, але водночас вам не потрібно хвилюватися, що їх буде важко зняти — після закінчення процедури смужку можна відклеїти без жодних зусиль.

Рекомендуємо: відбілювальні смужки з активованим вугіллям і кокосовою олією My White Secret Charcoal and Coconut Oil.

Набір для відбілювання зубів

Для тих, хто постійно поспішає та рахує кожну хвилину, маємо хорошу новину: відбілювальні засоби можна наносити на ніч. Для цього вам знадобиться всього кілька хвилин — аплікатор легко пристосується до форми ваших зубів, після чого вам слід наповнити його відбілювальним гелем і спокійно лягати в ліжко. Рекомендуємо набір зі стоматологічним відбілювальним гелем: White Pearl Whitening System.

Обережно з чутливістю

Через відбілювання в домашніх умовах ваші зуби можуть стати чутливими, а ясна трохи пекти. Однак не варто хвилюватися, з вашою емаллю все гаразд — це неприємне відчуття зазвичай зникає впродовж дня. Якщо у вас чутливі зуби, радимо обирати спеціальні засоби для відбілювання.

Природне відбілювання зубів

Бажаєте спершу спробувати природне відбілювання зубів?

  • - Розчавлена полуниця освітлює емаль завдяки зернятам і вмісту яблучної кислоти.
  • - Попри те, що куркума повсюди залишає жовті сліди, вона чудово відбілює зуби, а завдяки протизапальній дії допомагає в разі запалення ясен.
  • - Індійський метод для найвідважніших — полоскання рота органічною олією (т.зв. oil pulling), яка сприяє детоксикації ротової порожнини та повертає зубам природну білизну.

Небажані кольори

Ви зможете довше дивувати всіх своєю білосніжною усмішкою, якщо обмежите вживання деяких продуктів — наприклад кави, чорного чаю, червоного вина, а також, звісно ж, паління. Хай там як, ми настійливо рекомендуємо знайти приємний і перевірений спосіб покращення кольору зубів, за допомогою якого ваша усмішка незмінно сяятиме.

Автор: Яна П.