Перейти до основного вмісту

Як обрати правильний відтінок тонального крему?

22.03.2019

Notino

Читання на 5 хвилин

Ми ходимо в салони краси для того, щоб отримати досконалу зачіску, новий красивий колір, хороший догляд й оригінальний стайлінг. Коли ви виходите з перукарні зі свіжо пофарбованим волоссям, цілий світ раптово здається красивішим і сповненим сяйва, подібно до ваших локонів.

Поради щодо вибору косметики: Як підібрати правильний відтінок тонального крему?

Підібрати тональний крем — не просте завдання. Він має бездоганно підходити вашому типу, бути невидимим, щоб люди, які вас оточують, хвалили вашу шкіру, а не макіяж. Як обрати найкращий тональний крем? І чи впораєтесь ви в онлайн-режимі?

Із розквітом ери смартфонів зробити це доволі легко: достатньо лише завантажити мобільний додаток, який завдяки вашим фотографіям із соціальних мереж або нещодавно зробленій фотографії обличчя допоможе вам обрати тональний крем. Справді, існувало декілька таких додатків. Однак не довго.

Якщо ви й натрапите на якийсь із них, то лише від конкретного бренду (Oriflame, L´Oréal…), який рекомендуватиме власні тональні креми. Незважаючи на те, що це чудове рішення, все ж не варто абсолютно довіряти результатам такої консультації. Адже кожен телефон, фотоапарат чи планшет має різну оптику та калібрування, а тому під час фотосесії на вас завжди падає інше освітлення. Не кажучи вже про те, що під час вибору тонального крему його варто спробувати на дотик, щоб ознайомитись із текстурою, ступенем покриття та стійкістю.

Єдине, на що ви можете покластися — це ваші очі, денне світло, правильна ділянка, на якій ви спробуєте тональний крем, і передусім так званий підтон шкіри, який відіграє найважливішу роль. Не поспішайте із вибором! Обираючи правильний відтінок тонального крему, дотримуйтесь трьох найважливіших правил.

Як обрати відтінок тонального крему — основні правила:

1. Тестуйте тональний крем при денному освітленні

Світло ламп зазвичай змінює відтінок тонального крему. Не ризикуйте вибором неприродного відтінку, тестуйте тональний крем при денному освітленні.

2. Тестуйте тональний крем на правильній ділянці тіла

Тональний крем варто тестувати не на зап'ясті та тильній стороні руки, а виключно збоку на обличчі. Зробіть три лінії від низу щоки, вздовж щелепи та в напрямку до шиї. Одну — тональним кремом, колір якого найближчий до вашого природнього, а наступні — світлішим і темнішим відтінком. Тоді за денного освітлення ви зможете обрати найвідповідніший. Можливо, ви будете здивовані!

3. Визначте власний підтон шкіри

Перш ніж приступити до вибору тестерів тонального крему, необхідно визначити власний підтон шкіри за денного освітлення. Він незмінний упродовж цілого року та не залежить від актуального кольору шкіри, оскільки неначе просвічується крізь нього. Підтон надзвичайно важливий під час вибору тонального крему, адже він не дозволить вам обрати занадто оранжеві чи рожеві відтінки та допоможе знайти справді ваш колір тонального крему.

Холодний підтон шкіри — за денного освітлення ваша шкіра схиляється до порцелянового, рожевуватого чи синюватого кольору. Вам личать вироби зі срібла. Вени на вашому зап'ясті віддають синюватими, фіолетовими чи зеленуватими відтінками. Тональні креми для цього підтону зазвичай мають позначку C (Cold) і є більш «порцеляновими».
Власниці теплого підтону шкіри полюбляють золоті метали, за денного освітлення їхня шкіра радше має жовтуватий, персиковий чи дещо оранжевий колір. Вени на зап'ясті мають зеленуватий, а інколи й оливково-зелений відтінок. Ідеальним для вас буде тональний крем із літерою W (Warm) — зазвичай його відтінок тяжіє до оранжевого. Власницям нейтрального підтону шкіри личить як срібло, так і золото, на сонці вони мають радше зеленуватий відтінок, а колір шкіри схиляється до оливкового. Вени на зап'ясті — зеленувато-сині... Якщо ви впізнали себе, то вам необхідно обирати тональний крем із літерою N (Neutral).

Чудове позначення за підтоном має бренд YSL і його стійкий тональний крем Encre de Peau All Hours Foundation, де ви можете знайти відтінки Ivory, Cool Ivory та Warm Ivory… Літери також вказують такі бренди як L’Oréal Paris True Match, Esteé Lauder (наприклад, Double Wear Maximum Cover, який можна використовувати на обличчя, а також на все тіло, або їхній стійкий крем Double Wear Stay-In-Place).

Бренд MAC також пропонує широкий вибір, наприклад із тональних кремів Studio, які надзвичайно легкі та можуть використовуватися й на все тіло. Якщо ви не обрали серед наших порад, можете ознайомитися з нашим асортиментом усіх тональних кремів! Однак із замовленням, можливо, варто почекати. У наступних «Порадах щодо вибору косметики» ми розглянемо, як обирати текстуру тонального крему та ступінь покриття відповідно до вашого віку, а також типу шкіри!