Перейти до основного вмісту

Я закохана… в сироватку для шкіри. Оберіть свою і ви. І починайте наносити шар за шаром!

05.09.2023

Jana Potuznik

Читання на 4 хвилини

Прагнете дива? Для шкіри, еге ж? Ви його отримаєте. Оберіть правильну сироватку (і навчіться наносити її шарами) – тоді ви закохаєтесь у неї так само, як і я. Тому що сироватки для шкіри – це просто… БОЖЕСТВЕННО!

Турбота за будь-якої ситуації

Вам знайоме відчуття, коли ви перебуваєте в якомусь особливо чутливому настрої, і тоді лише конкретні речі допомагають вам почуватися добре? Моя шкіра така ж сама. І саме так я підбираю для неї догляд. Як? Наприклад, міняти весь час крем для обличчя недоцільно. Певну варіативність передбачають маски для обличчя, але ви не робите їх щодня. Інша річ – сироватка для шкіри обличчя. Однієї ніколи не буває достатньо. А їхнє чергування залежно від поточного настрою — мого й моєї шкіри — дає змогу дбати про красу день у день саме так, як мені потрібно! 

Утомлені й сірі дні стають яскравішими завдяки освітлювальним сироваткам. Антиоксидантні або зволожувальні сироватки чудово підходять для цілоденної біганини містом. Коли я хочу сповільнити процес старіння, то відкриваю сироватки проти зморщок… І ця варіативність вас точно причарує, навіть якщо ви не приділяєте догляду за шкірою багато уваги. Просто потрібно знати основні принципи вибору й застосування такої косметики

Догляд крапля за краплею 

Сироватка для шкіри обличчя має дійсно високу концентрацію активних інгредієнтів і легковсотувану консистенцію. І хоча зазвичай вона коштує дорожче, не бійтесь інвестицій. Сироватку використовують краплинами – три-чотири краплі обережно втирають у шкіру пучками пальців. 

Сироватки, з яких варто розпочати

Як застосовувати сироватку для обличчя 

Сироватка завжди наноситься на очищену, оброблену тоніком шкіру, яка здатна ввібрати її в найглибші шари (туди, куди крем ніколи не потрапляє). І так, крем для обличчя наноситься після сироватки. Уранці та ввечері. Зранку я віддаю перевагу зволожувальним гіалуроновим сироваткам, освітлювальним й антиоксидантним сироваткам із вітаміном С, зміцнювальним – із колагеном або пептидами… Натомість увечері – живильним омолоджувальним із ретинолом (ця активна речовина не любить сонця, тому, якщо ви використовуєте її вранці, наносьте ще й SPF), відлущувальним із АНА-кислотами або відновлювальним.  

Коли хочеться чогось особливого для шкіри

Однієї сироватки ніколи не буває достатньоí 

Як часто її застосовувати? Щодня. Адже саме в цьому й полягає ідея з чергуванням. А ще навчіться їх нашаровувати. Тому що, коли одна з них всотується, шкіра може легко впоратися з іншою сироваткою завдяки її легкій консистенції. Що спробувати?

Уранці сухій шкірі підуть на користь зволожувальні сироватки з гіалуроновою кислотою і освітлювальні з вітаміном С. Жирну шкіру можна зволожити таким же чином, а потім нанести сироватку з ніацинамідом для звуження пор. Зрілій шкірі після зволоження знадобиться доза колагену або зміцнювальна сироватка з пептидами. 

Існують також сироватки спеціально для чоловіків! Концентрат Shiseido Ultimune Power Infusing Concentrate заряджає шкіру енергією, Biotherm Homme Force Supreme омолоджує, а Beviro Forever Young Elixir запобігає старінню…

Пам’ятайте про подальше змащування

У виборі сироватки для обличчя також слід ураховувати, який крем ви застосовуєте. Їхні активні речовини можуть повторюватися, тобто примножуватися. Але ви ж знаєте: шо занадто, то нездраво, – тому буде краще, якщо активні інгредієнти сироватки й крему доповнюватимуть одне одного. Тож якщо ввечері ви використовуєте сироватку з ретинолом, нічний крем не повинен його містити. 

Сироватки, які люблять у нашій редакції

Яку сироватку для шкіри купити першою? Почніть зі зволожувальних. А при виборі наступних зважайте на свій тип шкіри та її потреби. Не завадить також проконсультуватися з косметологом або дерматологом.